Asistentka manažera společnosti – nabídka práce

Máte už zkušenosti se zákaznickým servisem a administrativou? Jste spolehlivá a odpovědná osoba se středoškolským vzděláním s maturitou/vysokoškolským vzděláním a výbornou češtinou? Potom neváhejte kontaktovat firmu ZOHIR s.r.o., která aktuálně hledá do svého týmu asistentku manažera firmy. Práce bude probíhat formou home office (práce z domova) – 1x za měsíc bude zapotřebí navštívit kancelář v Praze. Plat dohodou, nástup možný od 01.05.2022.

Náplň práce:

  • zákaznický servis – komunikace se zákazníky a řešení jejich požadavků (emailová a telefonická

komunikace) a další,

  • marketing/podpora prodeje – aktivní komunikace na sociálních sítích, distribuce propagačních materiálů, sledování konkurence a další průzkumy, příprava textů (copywriting) na sociální sítě, blog, newsletter a další.
  • koordinace parkourových aktivit.

Požadují:

  • SŠ vzdělání s maturitou/ VŠ vzdělání
  • kvalitní internetové připojení,
  • profesionalitu a zájem o rozvoj společnosti,
  • výbornou počítačovou gramotnost (Microsoft Office + Google aplikace),
  • výbornou znalost češtiny (vč. písemného projevu),
  • zkušenosti s administrativou a zákaznickým servisem.

Osobnostní předpoklady:

  • spolehlivost,
  • odpovědnost,
  • iniciativnost,
  • flexibilita,
  • smysl pro systematičnost,
  • analytické schopnosti,
  • pečlivost.

Nabízejí:

  • předpokládaný čas práce za den – 4 až 6 hodin,
  • možnost dlouhodobé spolupráce,
  • vysokou flexibilitu,
  • práci na živnost,
  • kariérní růst,
  • práce z domova (setkání v Praze 1x za měsíc dle situace),
  • plat dohodou,
  • nástup možný od 1.5.2022,
  • případné první kolo proběhne formou videohovoru Skype | Google Meet.

Více informací najdete na stránce:

Nabídka je platná do 20.03.2022 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro asistentky, najdete v této kategorii.

2 Responses to “Asistentka manažera společnosti – nabídka práce”

  1. Anna Drienová napsal:

    odepiš brácho na ten komentář nebo se naštvu.

  2. Anna Drienová napsal:

    odepiš na komentář pod článkem z roku 2017 dík brácho.