Telefonní asistent/ka z domova – nabídka práce

Jste příjemná, komunikativní a pečlivá? Nebojíte se telefonování a zvládnete i drobnou administrativu? Pokud máte ještě předchozí zkušenost na podobné pozici, pak je následující brigáda pro vás jako dělaná. Eliška Kratochvílová hledá pro své významné klienty nové kolegyně na pozici telefonní asistentky. Věk ani vzdělání nerozhodují. Důležitá je komunikativnost, spolehlivost a samostatnost. Firma slibuje možnost pracovat z pohodlí domova.

Náplň práce:

  • sjednávání schůzek pro představitele (obchodníka) firmy,
  • prezentace společnosti,
  • informování o možnostech slev a úspor na stávajících smlouvách zákazníků – nic nenabízíte ani neprodáváte.

Požadují:

  • slušné vystupování.

Výhodou:

  • zkušenosti s prací v call centru nebo s domlouváním schůzek.

Osobnostní předpoklady:

  • komunikativnost,
  • samostatnost,
  • pečlivost.

Nabízejí:

  • možnost home office – práce z domu,
  • pružnou pracovní dobu,
  • benefity nefinančního charakteru – telefon,
  • provize z prodeje.

Nabídka je platná do 15.02.2021

Více informací najdete na stránce:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Pokud se vám tento inzerát líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.