Telefonista (výzkum veřejného mínění) – nabídka práce

Jste komunikativní osoba s výbornou znalostí českého jazyka? Máte zájem pracovat z pohodlí domova / vlastní kanceláře? Pokud říkáte ano, pojďte pracovat k nám. Jsme Institut statistického výzkumu a hledáme šikovné telefonní operátory pro výzkum veřejného mínění. Práce je vhodná pro studenty, absolventy, důchodce, maminky na MD, a také pro OZP.  Za hodinu práce si můžete vydělat 120 Kč.

Náplň práce:

  • kontaktování náhodně vybraných respondentů skrze VoIP,
  • kladení dotazů a zaznamenávání odpovědí ve speciální aplikaci.

Požadujeme:

  • zájemce musí mít perfektní znalost českého jazyka,
  • vlastní PC se stabilním připojením k internetu,
  • je nutné, aby v lednu absolvoval on-line školení s lektorem ISV (zdarma).

Výhodou:

  • zkušenosti s CATI výzkumem či zákaznickou podporou.

Osobnostní předpoklady:

  • flexibilitu,
  • samostatnost,
  • výborné komunikační schopnosti,
  • trpělivost,
  • spolehlivost,
  • aktivní přístup.

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci ve formě home-office,
  • flexibilní pracovní dobu, kterou si telefonista organizuje sám dle svého uvážení,
  • odměnu 120 Kč/hod podle odpracovaných hodin a fajn nadřízené.

Prosím zájemce, aby se ozývali přes email: tereza.isv.research@gmail.com, nebo na telefon +420 608 879 750.

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova. Více info zde.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.