Administrativní práce s německým jazykem – nabídka práce

Domluvíte se německy slovem i písmem, chcete pracovat v mezinárodní společnosti, jste spolehliví, komunikativní a samostatní? Pak hledají v Randstadu právě vás! Jedná se o společnost, která je dnes největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě a vaše náplň práce by se týkala zejména administrativy. Možnost částečné práce z domova (3 až 4x v týdnu) jistá. A co bude náplní vaší práce?

Náplň práce:

  • práce v SAP systému,
  • komunikace v německém jazyce,
  • vyhledávání informací, úprava, nahrávání dat do systému,
  • další administrativní práce.

Požadují:

  • středoškolské vzdělání s maturitou,
  • pokročilá znalost německého jazyka.

Výhodou:

  • zkušenost z oblasti zákaznického servisu/ administrativy.

Osobnostní předpoklady:

  • prozákaznický přístup,
  • samostatnost,
  • schopnost pracovat také v týmu,
  • výborné komunikační schopnosti,

Nabízejí:

  • možnost práce z domova 3 až 4 dny v týdnu,
  • volná pracovní doba,
  • stravenky v hodnotě 90,- Kč,
  • benefit karta: 24 000,- Kč/ ročně.

Nabídka je platná do 15.01.2020

Pro více informací klikněte na:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.