Telefonista pro Vodafone – nabídka práce

Zaměstnanecké soutěže, multisport a stravenková karta – to jsou benefity, které nabízí tvůj potenciální zaměstnavatel – Proveon, a. s. Jedná se o práci ve Vodafone týmu, který komunikuje se stávajícími i novými klienty a nabízí, případně zpracovává dohodnuté služby. Vzdělání ani věk nerozhodují, důležitá je ochota učit se novým věcem, komunikativnost a smysl pro zodpovědnost. Práce je vhodná také pro absolventy a maminky na mateřské dovolené.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky Vodafone po telefonu,
  • práce s interní databází společnosti, zapisování dat do tabulek,
  • poradenství a nabídka nových služeb firmy.

Požadují:

  • kultivované vystupování,
  • ochota hledat nová řešení,
  • odolnost vůči stresu,
  • ochotu používat mobilní technologie.

Osobnostní předpoklady:

  • komunikativnost,
  • mít otevřenou mysl,
  • chuť učit se novým věcem.

Nabízejí:

  • flexibilní práci,
  • možnost home office – práce z domova po zaučení,
  • slevy na produkty společnosti,
  • různé soutěže,
  • možnost na sobě pracovat a neustále se zlepšovat,
  • mzda – 18.000 až 30.000 Kč.

Nabídka je platná do 12.12.2020

Více informací najdete na stránce:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Další zajímavé nabídky v oblasti telemarketingu najdete zde.

Pokud se vám tento inzerát líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.