Expert online pojištěni – nabídka práce

Pokud jste komunikativní, nemáte problém učit se novým věcem a ideálně máte praxi v pojišťovnictví, pak by mohla být tato nabídka pro vás jako stvořená. PS Office s. r. o. hledá kolegy na pozici experta on-line pojištění. Firma nabízí benefity jako týden dovolené navíc, stravenky, zajímavé platební ohodnocení nebo třeba možnost pracovat z domova (po zaškolení v Ostravě). A co bude vlastně náplní vaší práce?

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky (telefonicky, nebo přes email), kteří mají zájem o služby/produkty společnosti,
  • žádné hledání nových klientů, žádné navolávání nových kontaktů,
  • uzavírání nových pojistných smluv.

Požadují:

  • středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou,
  • znalost českého jazyka,
  • uživatelská znalost programů MS Office.

Výhodou:

  • praxe na obdobné pozici, případně zkušenost práce v call centru.

Osobnostní předpoklady:

  • spolehlivost,
  • komunikativnost.

Nabízejí:

  • možnost home office,
  • práci na plný nebo zkrácený úvazek,
  • 5 týdnů dovolené,
  • 2 sick days,
  • příspěvek 1000Kč na penzijní pojištění,
  • zajímavé finanční ohodnocení – fixní základ 20 000,– Kč/měsíc plus odměny z prodeje,
  • další benefity finančního i nefinančního charakteru.

Nabídka je platná do 14.12.2020.

Více informací najdete na stránce:

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.