Telefonický operátor/operátorka – nabídka práce

Slovenská technologická společnost, která se zabývá prodejem unikátního virtualizovaného počítačového řešení, potřebuje do svého týmu nového kolegu na pozici telefonický operátor / operátorka. Náplní vaší práce bude mimo jiné telefonická komunikace s klienty a dohadování osobních schůzek pro obchodní zástupce (žádný prodej). Těšit se můžete na 100% práci z domova, fixní plat 17 000 Kč + zajímavé bonusy (dle počtu dohodnutých schůzek). Vhodné pro maminky na MD i důchodce.

Náplň práce:

  • telefonickou komunikaci s potenciálním klientem (klienty jsou základní a střední školy), domlouvání osobních schůzek s řediteli škol pro 3 obchodní zástupce,
  • práci se sdíleným kalendářem obchodních zástupců,
  • práci s firemní databází – zaznamenávání domluvených obchodních schůzek,
  • pravidelnou komunikaci a spolupráci s obchodními zástupci,
  • administrativní práci, reportování výsledků obchodnímu řediteli.

  • zkušenosti na pozici telefonický operátor alespoň 1-2 roky (výhodou jsou zkušenosti v telemarketingu),
  • výborné komunikační dovednosti,
  • dobré organizační schopnosti,
  • pokročilá znalost MS Offfice,
  • nutná živnost.

Osobnostní předpoklady:

  • empatie,
  • asertivita,
  • cílevědomost,
  • trpělivost,
  • flexibilnost,
  • orientace na výsledky,
  • zodpovědnost,
  • chuť učit se nové věci a zlepšovat se.

Výhodou:

  • zkušenost z oblasti prodeje je velkou výhodou.

Nabízejí:

  • práci z pohodlí domova,
  • služební telefon a notebook,
  • flexibilitu,
  • fixní mzdu 17 000 Kč + odměny (cca 8000 Kč),
  • teambuildingy (turistika, splavy, rafting, lyžování),
  • práci v stabilní společnosti s unikátním produktem v oblasti IT technologií.

Více informací najdete na stránce:

Nabídka je platná do 05.01.2021 nebo do smazání původního inzerátu.

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro telefonisty, najdete v této kategorii.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.