Technická podpora německých zákazníků – nabídka práce

Hledají se kandidáti s výbornými komunikačními dovednostmi a znalostí německého a anglického jazyka na zákaznickou linku. Při této práci budete vykonávat technickou podporu pro německy mluvící klienty, pomáhat jim a radit, jak si zapnout počítač, jak si vytvořit emailovou adresu, jak si změnit heslo a podobně. Práce probíhá kompletně z pohodlí vašeho domova. Nástup je možný ihned. Firma nabízí plat až 45 000 Kč / měsíc.

Náplň práce:

  • technická podpora zákazníků,
  • komunikace se zákazníky v německém a anglickém jazyce.

Požadují:

  • pokročilou znalost německého jazyka – úroveň B2,
  • pokročilou znalost anglického jazyka – úroveň B2,
  • zkušenost s podobnou prací – ideálně na pozici technická podpora zákazníků.

Osobnostní předpoklady:

  • výborné komunikační schopnosti,
  • proaktivní přístup k práci.

Nabízejí:

  • zajímavé platové ohodnocení – až 45 000 Kč / měsíc,
  • 100% práci z domova,
  • možnost využívat angličtinu a němčinu a zdokonalovat se,
  • další benefity – stravenkovou kartu, multisport kartu.

Nabídka je platná do 25.02.2021

Více informací a kontakt najdete na stránce:

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova. Více info zde.