Administrativní podpora – dopravy APEX – nabídka práce

Známý internetový obchod Alza.cz hledá nového kolegu / kolegyni na pozici administrativní podpora doprav APEX. Na starosti budete mít komunikaci mezi zákazníkem, dopravcem a Alzou, řešení ztrát balíku, chybových dokladů atd. Od vás se očekává výborná znalost českého jazyka a schopnost zvládat stresové situace. Na oplátku se můžete těšit na spoustu zajímavých benefitů včetně práce z domova a zvýhodněných nákupů v e-shopu. Mzda až 27 000 Kč/měsíc.

Náplň práce:

  • řešení chybových dokladů v rámci sítě AlzaBox – dohledávání historie dokladů, kategorizace apod.
  • řešení ztrát balíku napříč odděleními,
  • komunikace s dalšími odděleními,
  • další administrativa.

Požadují:

  • zkušenosti na obdobné pozici,
  • znalost práce na PC na pokročilé úrovni – MS Office,
  • výbornou znalost českého pravopisu,
  • alespoň základní znalost anglického jazyka.

Výhodou:

  • práce v oblasti logistiky.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • schopnost zvládat stresové situace,
  • time-management.

Nabízejí:

  • možnost zaškolení,
  • práci převážně z domova, nutnost docházet do kanceláře v Praze,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • mnoho finančních a nefinančních benefitů – zvýhodněné nákupy v e-shopu Alza.cz, Multisport kartu, Active pass apod.,
  • plat – až 27 000 Kč měsíčně.

Nabídka je platná do 22.02.2021

Více informací a kontakt najdete na stránce:

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.