HR recruiter na nábor zaměstnanců – nabídka práce

Pokud máš zkušenost v HR, dobrou znalost angličtiny a neustálou chuť se rozvíjet a být ve své práci nejlepší, pak určitě omrkni tuto nabídku. Tým pohodářů, kteří jsou zapálení do hledání IT talentů pro své klienty, rozšiřují svůj dynamický tým. Kromě zkušeností v HR se jako výhoda tvé startovací pozice očekává VŠ a znalost IT recruitementu. Práci budeš moci vykonávat 100% z domova anebo firma nabízí příjemné prostředí svých brněnských kanceláří.

Náplň práce:

  • komunikace se zájemci o práci na všech komunikačních kanálech,
  • vedení pohovorů s vybranými kandidáty (osobně nebo online),
  • výběr vhodných kandidátů,
  • komunikace s klienty / firmami,
  • práce s databází.

Požadují:

  • zkušenost v oboru HR / personalistiky,
  • velmi dobrá znalost AJ,
  • chuť učit se nové věci,
  • snaha být ve své práci více než dobrý.

Výhodou:

  • znalost IT recruitmentu.

Nabízejí:

  • zázemí a práci ve stabilní společnosti,
  • 100% práci z domova (kancelář mají v centru Brna),
  • pohyblivou pracovní dobu – určujete si, kdy budete pracovat,
  • nástroje a podporu,
  • notebook, telefon, data, výuka AJ v pracovních hodinách.

Nabídka je platná do 20.02.2021

Více informací a kontakt na společnost najdete na stránce:

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro personalisty/HR najdete v této kategorii.

Pokud se vám tento inzerát líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.