Supervizor zpracování nabídek – nabídka práce

Česká vzdělávací a consultingová společnost Everesta, s.r.o. hledá do svého týmu nového zaměstnance na HPP, DPP nebo externí úvazek na funkci supervizora, který by byl k ruce zkušeným specialistům a zpracovatelům klientských nabídek. Jako supervizor budete dohlížet na zpracované zakázky, kontrolovat použitou metodiku, správnost informací i gramatiku. Pro tuto práci musíte mít nejen dobré vůdčí schopnosti, pečlivé oko, ale také schopnost pracovat pod časovým tlakem.

Pokud toto všechno zvládnete a v práci obstojíte, můžete si přijít až na 30 tisíc korun nástupního platu a další finanční odměny.

Náplň práce:

  • supervize kolegů,
  • kontrola zpracovaných nabídek,
  • konzultační a poradenská činnost,
  • komunikace se zákazníky,
  • koordinování týmu.

Požadují:

  • schopnost řídit se metodickými pokyny,
  • výbornou znalost češtiny,
  • ovládání PC,
  • schopnost koordinování a vedení týmu.

Výhodou:

  • zkušenost na vůdčí pracovní pozici.

Osobnostní předpoklady:

  • preciznost,
  • výborné komunikační schopnosti,
  • organizovanost,
  • vůdčí typ.

Nabízejí:

  • práci na HPP, DPP nebo externí smlouvu,
  • nástupní plat až 30 tisíc Kč,
  • flexibilní práci z domova,
  • zaměstnanecké benefity.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce

!!! Tato nabídka již není aktuální !!!

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další nabídky práce, které lze provádět z pohodlí domova. Více info zde.

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.