Správa webových stránek, on-line komunikace – nabídka práce

Známá společnost Siemens hledá do oddělení korporátní komunikace nového parťáka/parťáčku, který/á bude mít na starosti práci s webovými stránkami a multimédii. Hledají pečlivého kolegu se zájmem o on-line prostředí a komunikaci v něm.  Ideální uchazeč by měl mimo jiné umět skvěle pracovat s textem, v češtině nebo angličtině. Práce bude v aktuální situaci probíhat výlučně z pohodlí domova. Nutné je krátké zaškolení v kancelářích firmy.

Náplň práce:

  • administrace lokálních tematických částí webu v prostředí Adobe Marketing Cloud,
  • migrace globálních webových stránek – od zajištění překladu a korektur, po úpravy obsahu a vzhledu stránky,
  • příprava obsahu na lokální weby a správa prostřednictvím CMS třetích stran – tianadosah.cz, industryforum.cz, siemens.cz/partner,
  • koordinace externích dodavatelů – překladatelé, digitální agentura, grafické studio,
  • komunikace s promotéry a techniky z divize, následná jejich podpora,
  • podílení se na organizaci webinářů, veletrhů a zákaznických akcí,
  • příprava externích a interních newsletterů,
  • práce v interních systémech – správa obrázků, videí a dokumentů v naší databázi.

Požadují:

  • schopnost orientovat se v online světě,
  • znalost fungování digitální komunikace,
  • základní znalost a orientaci v online marketingu,
  • obecnou znalost fungování webů a online nástrojů,
  • výbornou znalost českého jazyka,
  • aktivní znalost anglického jazyka.

Výhodou:

  • zkušenosti v online marketingu.

Osobnostní předpoklady:

  • ochotu učit se nové věci,
  • spolehlivost,
  • pečlivost
  • cit pro detail,
  • kreativita.

Nabízejí:

  • týmovou spolupráci v příjemném kolektivu,
  • prostor pro vlastní nápady,
  • práci s nástroji pro moderní online komunikaci
  • práci pro nadnárodní společnost,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • aktuálně 100% práci z domova,
  • slevy na produkty a služby od firemních partnerů.

Více informací o nabídce a kontakt na firmu najdete na stránce:

Nabídka je platná do 20.12.2021 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma