Pomocný účetní s angličtinou – nabídka práce

Mezinárodní dynamická společnost se sídlem v Praze 8 na Palmovce obsazuje pozici pomocného účetního s plynulou angličtinou. Pokud máte minimálně roční zkušenost z oblasti účetnictví, případně ze mzdového účetnictví, ovládáte anglický jazyk, případně i další jazyky jako je italština, holandština, polština nebo nordické jazyky, určitě se ozvěte na tuto nabídku. Těšit se můžete na spoustu zajímavých benefitů včetně možnosti práce z domova a motivujícího finančního ohodnocení.

Náplň práce:

  • podpora při zpracování účetní agendy
  • podpora manažerského reportingu
  • podpora při interních a externích auditech
  • komunikace změn a aktualizací
  • další administrativní úkoly

Požadují:

  • praxe v účetnictví min. 1 rok,
  • výborný anglický jazyk.

Výhodou:

  • základní znalost mzdového účetnictví,
  • další cizí jazyk (italština, holandština, polština nebo nordické jazyky).

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • organizační dovednosti.

Nabízejí:

  • možnost práce z domova,
  • práci na plný úvazek,
  • firemní benefity,
  • 5 týdnů dovolené.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 15.12.2021 nebo do smazání původního inzerátu.

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Pokud hledáte práci z domova výhradně v oblasti účetnictví, pak se překlikněte zde. Najdete tam další nabídky práce pro účetní.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.