Správa objednávek e-shopu s tiskovinami, správa obsahu – nabídka práce

Firma BRANDPORTAL, která provozuje e-shopy s personalizovanými tiskovinami a dárkovými předměty hledá komunikativní osobu na správu objednávek a přípravu produktů, popisů v e-shopu. Pokud máte výborné organizační schopnosti a dokážete se rychle učit nové věci, bude tato nabídka pro vás jako stvořená. Práce převážně z domu po zaučení, je vhodná i pro juniory nebo maminky na MD. Nastoupit můžete okamžitě.

Náplň práce:

  • zpracování objednávek (reklamní tiskoviny a předměty),
  • objednávání výroby tiskovin (polo-automatizované),
  • komunikace se zákazníky,
  • příprava produktů, popisů v e-shopu,
  • pomoc při testování nových funkcí,
  • příprava podkladů pro fakturaci klientům a kontrola přijatých faktur.

Požadují:

  • schopnost rychle se učit nové věci,
  • komunikační dovednosti,
  • vlastní počítač a internet,
  • práce na PC – Word, Excel na uživatelské úrovni.

Výhodou:

  • umět pracovat s grafickými programy,
  • znalost sociálních sítí,
  • alespoň základní znalost anglického jazyka,
  • zkušenosti se správou e-shopu.

Osobnostní předpoklady:

  • pečlivost,
  • podnikatelský duch,
  • organizační schopnosti.

Nabízejí:

  • možnost pracovat pro velké značky,
  • práci na smlouvu nebo živnost,
  • po zaučení možnost pracovat převážně z domu, ne však úplně,
  • firemní telefon a PC,
  • zajímavé finanční ohodnocení a bonusy

Více informací a kontakt najdete na stránce:

Nabídka je platná do 25.09.2021 nebo do smazání původního inzerátu.

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.