Administrativní pracovník – nabídka práce

Jste spolehlivá osoba s pozitivním myšlením a aktivním přístupem k práci? Hledáte si nějakou práci, kterou je možné provádět (po zapracování) z pohodlí domova, a kde vzdělání není podstatné (postačí dokončena SŠ)? Potom jste tu správně. Společnost JABLOTRON SECURITY a.s. hledá někoho, kdo by měl zájem zapojit se do podpory a péče českých zákazníků a obchodních partnerů společnosti. Na starosti budete mít vyřizování jednoduchých telefonických hovorů se zájemci o služby a zákazníky.

Náplň práce:

  • vyřizování jednoduchých telefonických hovorů se zájemci o služby a zákazníky,
  • aktivování a evidování smluv v informačním systému,
  • zodpovídání dotazů a doplňování informací o službách,
  • administrativní podpora.

Požadují:

  • dokončené středoškolské vzdělání,
  • uživatelskou znalost práce na PC.

Osobnostní předpoklady:

  • spolehlivost,
  • aktivní přístup.

Nabízejí:

  • práci z domova po zapracování,
  • školení na náklady firmy,
  • kariérní růst,
  • zázemí české společnosti,
  • benefity – stravenky, multisport kartu, sleva na firemní výrobky/služby atd.,
  • fixní mzdu + různé bonusy,
  • nástup možný ihned.

Více informací a kontakt na firmu na stránce:

Nabídka je platná do 30.09.2021 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně na zákaznickou péči, najdete v této kategorii.