Telefonní konzultant – nabídka práce

Možnost vydělat si až 70 000 Kč, práce z pohodlí domova, flexibilní pracovní doba a mnoho dalších zajímavých benefitů. To vše nabízí svému novému kolegovi společnost Reas.cz, která se věnuje digitálním realitním službám. Pokud se považujete za komunikativní osobu, která se ráda učí nové věci, nechybí vám nadšení do práce a ovládáte český jazyk v mluvené i psané formě, pak neváhejte reagovat na tuto nabídku. Možná hledají právě vás.

Náplň práce:

  • telefonická komunikace s klienty, kteří sami projevili zájem o naše služby (nejedná se o nevyžádané volání – voláme jen klientům, kteří si na našich internetových stránkách vyplnili formulář).
  • analýza potřeb zákazníka a poskytování aktuálních informací,
  • doporučení nejvhodnějšího postupu,
  • administrativa spojená s hovory a požadavky zákazníků.

Požadují:

  • SŠ vzdělání,
  • nadšení do práce,
  • komunikační dovednosti,
  • výbornou znalost českého jazyka – slovem i písmem,
  • znalost práce na PC.

Výhodou:

  • praxe jako operátor call centra nebo obchodní pozice.

Osobnostní předpoklady:

  • ochotu učit se nové věci,
  • odolnost vůči stresu,
  • spolehlivost.

  • flexibilní pracovní dobu s možností home office (práci na dálku),
  • benefity – týden dovolené navíc, sick days, multisport kartu,
  • kariérní růst,
  • možnost seberealizace,
  • firemní akce, teambuildingy a podobně,
  • fixní plat + bonusy.

Více informací a kontakt najdete na stránce:

Nabídka je platná do 30.09.2021 nebo do smazání původního inzerátu.

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro telefonní operátory, najdete v této kategorii.

Sdílejte:

One Response to “Telefonní konzultant – nabídka práce”

  1. milan novak napsal:

    mam zajem otu praci