Senior účetní – nabídka práce

Nabídka práce.

Nabízí se zajímavá práce pro zkušenou a samostatnou účetní. Máte nějaké zkušenosti s účetnictvím? Láká vás startupové prostředí a chcete být součástí digitální transformace podnikových financí? Láká vás pracovat výhradně z pohodlí vašeho domova? Tak to by se vám mohlo líbit ve firmě Dype s.r.o. Firma se specializuje na startupy a technologické scaleupy. Mzda 300 – 450 Kč/hod.

!!! Bohužel tato nabídka již není aktuální. Můžete se ale poohlédnout po dalších, podobných nabídkách !!!

Další zajímavé nabídky v oblasti účetnictví naleznete v této kategorii.

Náplň práce:

  • účetnictví.

Požadují:

  • znalost DPH problematiky,
  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici alespoň 5 let,
  • znalost MS Excel, Google Spreadsheet a ostatních office nástrojů,
  • samostatnost,
  • výborné komunikační schopnosti,
  • spolehlivost,
  • pozitivní nastavení mysli,
  • zvědavost,
  • nástup co nejdříve,
  • přehled a zájem o účetnictví, ochotu sledovat nové trendy a rozvíjet se.

Výhodou:

  • znalost práce s účetním systémem Abra,
  • znalost přípravy finančních reportů,
  • chápání procesů a možnosti automatizace,
  • zkušenosti s controllingem.

Nabízejí:

  • možnost 100% práce z domova,
  • pracovní doba je plně ve vaší režii,
  • možnost pracovat s profesionály,
  • přístup k inovacím a technologiím,
  • pravidelná školení, mentoring a účast na akcích,
  • možnost realizovat své nápady,
  • kariérní růst,
  • mzdu 300 – 450 Kč/hod.,
  • další benefity.

Nabídka je platná do 20.02.2024 nebo do smazání původního inzerátu.

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.