Letenkový specialista v Pelikánovi – nabídka práce

Nabídka práce.

Koluje vám v těle krev cestovatele a oceníte parádní slevy na letenky, dovolené a jiné produkty firmy Pelikantravel s.r.o.? Jste chytrý a ambiciózní člověk s výbornými komunikačními a organizačními schopnostmi? Odpovídáte-li ano, máte možnost stát se novým letenkovým specialistou v Pelikánu. Možnost pracovat z domova, občasné cestování na školení a pracovní meetingy do Bratislavy. Celá ČR.

Náplň práce:

  • komunikace s klienty a leteckými společnostmi – přes telefon a e-mail,
  • zpracování a vyřízení žádostí klientů ohledně jejich letenek,
  • rezervace letenek prostřednictvím rezervačních systémů a jejich následná kontrola,
  • aktivní prodej doplňkových produktů a služeb k letenkám,
  • pomoc klientům při jejich cestách a při vzniknutých situacích,
  • komunikace a spolupráce s ostatními odděleními.

Požadují:

  • minimální středoškolské vzdělání s maturitou,
  • ochotu cestovat na školení a cestovní porady,
  • znalost českého jazyka,
  • znalost anglického jazyka na úrovni B2.

Výhodou:

  • zkušenosti s rezervačními systémy Galileo/Amadeus,
  • přehled o práci ve světě letenek a cestovním ruchu,
  • znalost jiného cizího jazyka.

Osobnostní předpoklady:

  • aktivní přístup k práci,
  • zaměření na klienta,
  • chuť profesně růst,
  • komunikační a organizační schopnosti,
  • chuť učit se nové věci,
  • logické myšlení.

Nabízejí:

  • práci pro kohokoli z ČR,
  • možnost práce z domova,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • možnost kariérního růstu,
  • a další.

Kontakt a více informací najdete na stránce:

Nabídka je platná do 02.03.2022 nebo do smazání původního inzerátu.

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Další zajímavé nabídky v oblasti zákaznické péče, najdete v této kategorii.