Senior E-mail Marketing Specialist – nabídka práce

Marketingová agentura Promogen z Prahy hledá do svého týmu zkušenou kolegyni či kolegu na pozici Senior E-mail Marketing specialista, který se bude starat o e-mailovou komunikaci klientů. Lze docházet do kanceláře v Praze 5, či pracovat plně z domova na plný, případně kratší úvazek (minimálně 100 hodin/měsíčně). Především je nutná zkušenost s e-mail marketingem a pasivní znalost angličtiny. Měsíčně si můžete vydělat 60 000 Kč – 80 000 Kč / měsíc,

Náplň práce:

  • každodenní kontakt s klienty,
  • péče o e-mailovou komunikaci,
  • příprava šablon, newsletterů v HTML,
  • používání Drag&Drop editoru,
  • reporting, realizace kampaní.

Požadují:

  • zkušenost s e-mail marketingem,
  • znalost Ecomail, Exponea (Bloomreach), Mailkit nebo Targito,
  • základy HTML, PHP a MySQL,
  • porozumění angličtině,
  • základy online marketingu.

Výhodou:

  • zkušenost s programem Photoshop.

Nabízejí:

  • 100% homeoffice pozice či kancelář Praha 5,
  • plný úvazek (případně i lze ¾ úvazek) na živnost nebo smlouvu,
  • přátelský kolektiv,
  • možnost vzdělávání se v oboru,
  • plat 60 000 Kč – 80 000 Kč / měsíc,
  • firemní výhody.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 10.01.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.