Esport – FIFA trader – nabídka práce

Společnost se sídlem v Praze hledá do svého týmu fanouška esportu či fotbalového titulu FIFA na hlavní pracovní poměr s anglickým jazykem. Náplní vaší práce bude sledování esportových zápasů, tvorba a úprava kurzů, pozápasová analýza. Pokud máte zkušenosti esportem a chcete poznat svět sázení a vyhovuje vám 100% homeoffice, určitě se firmě ozvěte. Výhodou je zkušenost se sázením, ideálně a zkušenost z tradingu/bettingu.

Náplň práce:

  • online sledování zápasů,
  • tvorba a editace kurzů,
  • vylepšování matematických modelů,
  • pozápasová analýza,
  • nové projekty z oblasti esportu.

Požadují:

  • komunikativní znalost AJ,
  • znalost tvorby kurzů,
  • rychle a dobře se rozhodovat,
  • ochota vzdělávat se,
  • spolehlivost.

Výhodou

  • zkušenost se sázením, ideálně esport nebo fotbal,
  • zkušenost z tradingu/bettingu.

Nabízejí:

  • výkonnostní bonusy,
  • hlavní pracovní úvazek,
  • práce na živnostenský list,
  • 100 % práce na dálku,
  • zaměstnanecké výhody,
  • dynamické prostředí.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 20.01.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.