Schvalování tiskových zpráv pro světová média – nabídka práce

Nabídka práce.

Práce v mediálním prostředí, klienti jako Google, Facebook nebo NBC či Fox News, možnost pracovat odkudkoliv na světě a výdělek až 220 Kč za hodinu pracovního nasazení. Na to láká nové uchazeče firma EIN Presswire.com, která hledá nové kolegy do Back Office na předschvalování tiskových zpráv, které poté letí dál do světa. Pracovat budete výhradně v angličtině, práce vám zabere 8 hodin denně a kromě svých jazykových schopností budete potřebovat také živnostenské oprávnění.

!!! Bohužel, tato pozice je už obsazena. Určitě se podívejte na podobné, stále aktuální volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu !!!

Náplň práce:

  • odsouhlasení předem připravených tiskových zpráv,
  • komunikace přes e-mail s klienty.
  • 1-2x týdně online meeting.

Požadují:

  • velmi dobrou úroveň AJ,
  • práce v rozmezí od 8:00 do 16:00 – být připojen online v této době.
  • zkušenost s prací na PC a na internetu,
  • vlastní PC a chytrý telefon,
  • živnostenské oprávnění.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • pečlivost,
  • spolehlivost,
  • pracovitost,
  • preciznost,
  • dobré komunikační schopnosti.

Nabízejí:

  • práci z domova pro americký projekt,
  • kvalitní pracovní příležitost s moderními technologiemi
  • možnost pracovat odkudkoliv na světě,
  • ohodnocení 220 Kč za hodinu.

Nabídka je platná do 25.10.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.