Medior účetní – nabídka práce

Nabídka práce.

Firma DYPE se sídlem v Praze, která zpracovává účetnictví pro startupy a scaleupy jak v Česku, tak i v zahraničí, hledá do svého týmu účetní na úrovni medior. Nutností je mít zkušenosti se zpracováním účetnictví, není ovšem nutné být senior. Práci je možné vykonávat z domova na zkrácený úvazek. Díky čemu dokonale zapadnete? Očekávají zájem o obor, svědomitost, ochotu se stále vzdělávat a výborné komunikační schopnosti při jednání s klienty.

!!! Bohužel tato nabídka již není aktuální. Můžete se ale poohlédnout po dalších, podobných nabídkách. Více informací zde !!!

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro účetní, najdete v této kategorii.

Náplň práce:

  • samostatné zpracování účetní agendy,
  • zadávání účetních dokladů do systému,
  • daň z příjmu, podvojné účetnictví, DPH,
  • vedení účetnictví pro české i zahraniční firmy.

Požadují:

  • praxi na pozici účetní,
  • ochotu stále se učit,
  • výbornou práci s PC,
  • systematičnost,
  • dobrou komunikaci,
  • samostatnost.

Nabízejí:

  • práci na zkrácený úvazek,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • práci z domova,
  • firemní výhody,
  • vzdělávání v oboru.

Nabídka je platná do 22.10.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Připadá vám tato pracovní nabídka zajímavá, ale aktuálně neplánujete změnit práci? A co vaši příbuzní či kamarádi? Zkuste se zamyslet, jestli neznáte někoho, kdo je bez práce a možná čeká na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.