Samostatná účetní s Heliosem – nabídka práce

Personální agentura Right Indicada hledá pro svého významného klienta z Ostravy, působícího v oblasti velkoobchodu a e-shopu, samostatnou účetní, která umí pracovat v IS Helios. Pokud máte praxi v účetnictví, jste loajální, flexibilní, samostatná a spolehlivá, je pro vás tato pozice jako dělaná. Agentura nabízí odpovídající finanční ohodnocení, plnou důvěru ve vaše schopnosti a neomezený home office. Nutností je zastavit se alespoň 1x krát za týden v kanceláří firmy.

Náplň práce:

  • vedení kompletního účetnictví,
  • zpracovávání mzdy pro 30-50 zaměstnanců,
  • zpracovávání uzávěrek.

Požadují:

  • předchozí zkušenosti s účetnictvím,
  • znalost programu Helios.

Osobnostní předpoklady:

  • zodpovědnost,
  • spolehlivost,
  • samostatnost,
  • loajálnost.

  • neomezená práce z domova – 1x za týden se na chvilku zastavit v kanceláři v centru Ostravy,
  • možnost externí spolupráce na poloviční úvazek,
  • pružnou pracovní dobu,
  • partnerský přístup.

Nabídka je platná do 25.03.2021

Více informací a kontakt na firmu najdete na stránce:

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro účetní, najdete v této kategorii.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.