Obchodní zástupce pro prodej videokurzů – nabídka práce

Logo práce z domu.

Máte rádi přímý prodej, dokážete odhadnout, co váš zákazník zrovna nejvíc potřebuje, a dělá vám radost, když se podaří dobrý obchod? Zároveň byste ale rádi sehnali práci, kterou snadno zastanete z pohodlí domova v době, kdy se se vám to bude hodit a se zákazníky budete komunikovat hlavně telefonicky? Všechno tohle v sobě snoubí práce u videolektor.cz, firmy, která prodává webové kurzy zaměřené na účetnictví a daňové poradenství.

Pokud máte týdně alespoň 20 hodin, které můžete věnovat práci telefonického obchodního zástupce a s telemarketingem už máte zkušenosti, v listopadu můžete mít novou práci.

Náplň práce:

  • telefonická a online komunikace se zákazníky,
  • nabízet a prodávat firemní produkty,
  • spolupráce s dalšími kolegy.

Požadují:

  • předchozí zkušenost s prací obchodního zástupce,
  • zkušenost s telefonním prodejem,
  • čas na práci minimálně 20 hodin za týden.

Osobnostní předpoklady:

  • komunikativní osobnost,
  • obchodní duch,
  • trpělivost.

Nabízejí:

  • spolupráce možná na DPP, DPČ, HPP, OSVČ.
  • platové ohodnocení až 120 korun za hodinu práce + výkonnostní odměny ,
  • práci z domova hlavně po telefonu,
  • flexibilní pracovní dobu ve všedních dnech – čas si můžete organizovat podle svých potřeb.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

www.videolektor.cz/kariera

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

!!! Nabídka již není aktuální !!!

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Pokud se vám tento článek líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

Sdílejte:

Komentujte

avatar

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe
Upozornit na