Revizní editor pro mystery shopping společnost – nabídka práce

Známá mystery shopping společnost Marketvision rozšiřuje svůj kolektiv a poohlíží se po nových spolupracovnících, jejichž náplní práce bude hodnocení dotazníků pořízených po provedení mystery shopping návštěvy. Máte čas na práci alespoň 20 hodin týdně a ovládáte perfektně český jazyk? Jste spolehlivá a samostatná osoba, která má zájem pracovat na zajímavých projektech? Pak neváhejte reagovat. Práce probíhá především z domu, těšit se můžete i na další zajímavé benefity.

Náplň práce:

  • hodnocení dotazníků pořízených po provedení mystery shopping návštěvy.

Požadují:

  • výbornou znalost češtiny (slovem i písmem),
  • čas na práci alespoň 20 hodin týdně,
  • smysl pro detail.

Výhodou:

  • znalost anglického jazyka – alespoň B1.

Osobnostní předpoklady:

  • flexibilita,
  • spolehlivost,
  • poctivost,
  • pečlivost,
  • samostatnost.

Nabízejí:

  • práci na zajímavých projektech,
  • práci převážně z domova, ne však úplně,
  • plat na základě zpracovaných dotazníků,
  • možnost získat zkušenosti s marketingem,
  • firemní benefity – akce, teambuildingy, školení.

Více informací a kontakt na společnost najdete na:

Nabídka je platná do 10.08.2021

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.