Regionální vydavatelství hledá OZP grafika – nabídka práce

Regionální vydavatelství sídlící v Praze přijme na zkrácený úvazek grafika nebo grafičku. Musí se jednat o osobu se zdravotním postižením dle § 67 zákona č. 435/204 Sb., o zaměstnanosti. Pokud máte zájem navázat spolupráci, jste kreativní týmový hráč, ovládáte grafické programy Adobe (Illustrator, Photoshop, Indesign) a ideálně máte praxi v grafickém oboru, neváhejte se přihlásit. Firma slibuje dobrou dostupnost MHD i možnost pracovat z pohodlí domova.

Náplň práce:

  • tvorbu inzerátů, bannerů na web, tabulek (Indesign).

  • znalost grafických programů Adobe (Illustrator, Photoshop, Indesign),
  • zkušenost s webovou grafikou,
  • znalost předtiskové přípravy.

Osobnostní předpoklady:

  • kreativita,
  • dodržování termínů odevzdání práce,
  • práce v týmu.

Nabízejí:

  • práci na částečný úvazek,
  • flexibilitu,
  • možnost pracovat z domova nebo v kancelářích firmy v Praze 9,
  • plat 10 000 Kč.

Nabídka je platná do 12.12.2020

Více informací a kontakt na společnost najdete na: https://cz.jooble.org/desc/6593181557191337987?

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další nabídky práce, které lze provádět z pohodlí domova. Více info zde.

Další zajímavé nabídky v oblasti grafiky naleznete v kategorii – volná pracovní místa a brigády pro grafiky.

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.