Linkbuilding specialista pro agenturu Vceliste.cz – nabídka práce

Rozumíš si s nástroji Collabim, Majestic a Marketing Miner, máš dobré „out of the box“ nápady na tvorbu zpětných odkazů a tvými silnými stránkami jsou spolehlivost, flexibilita a dodržování termínů? Pak neváhej a odpověz na inzerát. Včeliště.cz totiž hledá speciální „včelku“ na pozici linkbuildera. Jedná se o cca 40 hodin práce za měsíc, takže ti zbyde spoustu času i na jiné aktivity. Práci navíc můžeš vykonávat doslova odkudkoliv a téměř kdykoliv.

Náplň práce:

  • aktivní vyhledávání příležitostí pro linkbuilding včetně komunikace a domluvení podmínek,
  • komunikace s klienty, reportování a pro analýzu výsledků,
  • analýza odkazových profilů webů,
  • evidence a kontrola získaných zpětných odkazů,
  • vymyšleného strategií k získání zpětných odkazů.

  • zkušenosti s nástroji Collabim, Majestic a Marketing Miner,
  • zkušenosti s on-page a s off-page SEO,
  • znalost několika technik linkbuildingu,
  • výborné nápady na tvorbu zpětných odkazů,
  • skvělá znalost českého jazyka,

Výhodou:

  • znalost anglického jazyka.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • spolehlivost,
  • časová flexibilita,
  • plnění termínů.

Nabízejí:

  • práci s moderními technologiemi,
  • možnost pracovat odkudkoliv – z domova, kavárny nebo pláže,
  • vysoce-flexibilní práci – podstatné je plnění dohodnutých termínů,
  • práci na částečný úvazek, cca 40 hodin měsíčně,
  • vzdělávání v internetovém marketingu.

Nabídka je platná do 10.10.2020.

Více informací a kontakt na společnost najdete na stránce:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.