Soutěže na internetu – seznam webů, kde můžete vyhrát

Vítězný pohár s nápisem soutěže na internetu.

Máte rádi trochu neškodného adrenalinu? Ta chvíle napětí, když je váš los v osudí a čekáte na slosování, které možná přinese nějakou pěknou výhru? Jistě, kdo by neznal takový pocit, že? V dnešní době přitom nemusíte hrát jen kámen-nůžky-papír, piškvorky a lodě jako v dětství, internet přeci nabízí mnohem více příležitostí. Soutěžit můžete takřka libovolně, v 21. století je takových nabídek víc než dost. Pojďme si proto projít krátký seznam různých stránek, kde můžete zkusit štěstí a zdarma vyhrát nějakou zajímavou cenu nebo třeba peníze.

 

Jak si vybrat online soutěž podle svého gusta – pozor na podvody

Ovšem pozor, ještě než začneme, musíme si ujasnit, jak poznat soutěž, která není podvod a kde máme opravdovou šanci na výhru. Ztratili bychom totiž nejen drahocenný čas, ale možná také dali všanc svá osobní data, případně čísla bankovních účtů a podobně. Pomyslné oddělení zrn od plev rozhodně není složité. Jak na to?

  • Bezplatná účast. Pokud po vás někdo chce nákup losů nebo horentní vklady, pak ruce pryč!
  • Na stránce nejsou uvedeny žádné kontaktní údaje na organizátora soutěže.
  • V nabídce je příliš drahá cena – exotický zájezd za desítky tisíc, osobní vůz za statisíce… jen sotva bude dělat takové soutěže nějaká seriózní firma.
  • Pravidla jsou nejasná? I tehdy byste měli zbystřit, protože tohle není u férových her k vidění.
  • Loterie v cizině. Tady pozor, neboť sídlo v exotické zemi znamená i řízení se tamním zákonem.
  • Nezadávejte do podezřelých formulářů žádné osobní údaje. Nevěřte na první pohled všemu.

 

A především se pak vyvarujte posílání peněz předem (například poplatek, abyste se mohli zúčastnit soutěže)  – tento oblíbený trik v minulosti zmátl tolik lidí, že se k němu uchylují podvodníci napříč celým světem, bez ohledu na to, jaký se zrovna píše letopočet.

 

Pokud jste na vážkách, a přesto byste se chtěli nějaké soutěže zúčastnit, nebude nic jednoduššího než se podívat na reference napříč internetem. Zadejte do vyhledávače název soutěže a k tomu výrazy jako „zkušenosti“, „recenze“, „výherci“ „podvod“ a podobně. Během pár minut můžete mít mnohem jasněji a možná budete vědět, proč se raději nezúčastnit…

 

Zajímavé soutěže na internetu zpestří nudný podzim

Pojďme si nyní představit několik zajímavých tipů, se kterými se dá příjemně zasoutěžit a klidně také vyhrát zajímavé ceny. Ať už to bude kosmetika, elektronika nebo nějaké finanční přilepšení, nečekejte nic automaticky a spíše se zúčastněte pro radost. Případná výhra pak příjemný pocit ze hry jistě jen znásobí, že?

 

Soutezeonline.cz

Ověřená stránka s množstvím kvalitních soutěží, kterých se můžete zúčastnit i vy.

 

Spotřebitelské soutěže, ale také soutěže, kterých se můžete zúčastnit na sociální síti zvané Facebook.

Soutezeonline.cz je web, kde si každý přijde na své. Grafika, kde dominuje bílá a světle červená barva, je také velmi přehledná, takže nebudete nic dlouho hledat – a lze tedy už během příštích pár okamžiků začít soutěžit.

Mediální soutěže, TOP nejlepší soutěže, jednotlivé kategorie si prohlédnete jedním kliknutím.

Navštivte TOP soutěže a zjistěte, co je aktuálně k dispozici nejzajímavějšího nebo nakoukněte do nových soutěží a inspirujte se pro tento týden.

Portál Soutěže Online nabízí také možnost přidat vlastní soutěž.

 

Soutezmania.cz

Na soutezmania.cz můžete soutěžit také o peníze a dárkové poukázky.

 

Seriózní a ověřená internetová stránka, kde najdete zajímavé články a ještě zajímavější soutěže.

Přehledně rozdělené kategorie na webu Soutěžmania přijdou uživatelům vhod – stačí jediný klik a můžete zkusit štěstí v soutěži o zájezdy, sportovní vybavení, oblečení nebo elektroniku a hračky pro děti.

Na Soutezmania.cz jsou k mání i soutěže, ve kterých lze vyhrát jako cenu zajímavý zážitek, zájezd, slevu, voucher nebo poukaz na nákup, jenž pak darujete třeba svým blízkým. Dárkové balíčky, knihy a filmy na DVD, ale i dovolená, to je to, oč se zde soutěží především! Vyhrát ale můžete i peníze…

Zajímavý tip na novou soutěž mohou přidat i samotní uživatelé, stačí vyplnit kontaktní formulář…

Podle mého skromného názoru nabízí tento portál nejlepší soutěže na internetu.

 

Soutez.cz

Vůbec první web na toto téma v prostředí českého internetu! Na soutez.cz stoupá adrenalin už od roku 1998 a portál rozhodně nehraje žádnou druhou ligu.

Seřaďte si jednotlivé soutěže podle pořadatele, možné výhry nebo podle toho, zda jde o nejoblíbenější soutěž na webu.

Sledovat můžete i Facebook této stránky, která odkazuje na prověřené soutěže pořádané jinde, ale pořádá i své vlastní akce. Jak říká i slogan na webu, každý den je k mání nová soutěž. Pokud máte zrovna týden, kdy nestíháte prohlížet novinky, nevadí – můžete dostat avízo e-mailem, prostě klasický newsletter.

 

Vasesouteze.cz

Další seriózní a ověřenou stránkou je Vasesouteze.cz. Portál, který nepůsobí až tak přehledně jako jiné, ale přesto nabídne řadu možností k zajímavému soutěžení. Tak by se dal v krátkosti charakterizovat web Vaše soutěže, kde si můžete přečíst i pravidelně aktualizovaný blog.

Soutěže se velmi často týkají světa literatury, takže pokud rádi čtete, bude to o důvod víc, proč se zúčastnit. Romány nebo knihy pro vaše ratolesti, ale i nějaká zábavná četba, nezapomeňte sledovat své soutěže také na Facebooku nebo Twitteru…

 

Souteze.cz

Na stránce souteze.cz můžete hrát o zajímavé ceny.

 

Bezplatná registrace, kterou každý jistě zvládne během okamžiku, skvělý přehled díky příjemnému grafickému zpracování webu a možnost odběru novinek e-mailem. I to jsou argumenty pro hru na souteze.cz, portálu, jenž spolupracuje s prestižními značkami jako Kaufland, OBI nebo Sparkys.

Web zprostředkoval za devět let své existence prakticky již 25 tisíc soutěží a rozdáno bylo takřka šedesát tisíc cen. I to je zajímavá vizitka, stačí si pak už jen vybrat z přehledných kategorií – Elektronika, Móda, Zdraví, Zážitky, Zábava a Ostatní.

 

Dobrasoutez.cz

Portál dobrasoutez.cz nabízí možnost vyhrát zajímavé ceny v hodnotě až 10 000 Kč.

 

Vyberte si soutěže, kde se hraje o maličkosti do pětistovky nebo také hodnotnější varianty, kde jde až o ceny s hodnotou nad deset tisíc korun.

V základní nabídce portálu Dobrasoutez.cz nechybí ani soutěže určené dospělému publiku (z jistě velmi pochopitelných důvodů), tedy 18+. A kdo vlastně vyhrál? To se dozvíte v sekci Výherci, samozřejmě s tím, že půjde jen o křestní jméno a místo bydliště, neboť se musí ctít zásady ochrany soukromí. Možná se najdete v některé z kolonek právě vy?

 

Ceske-souteze.cz

Další prověřený portál, který nabízí desítky soutěží, ve kterých je reálná šance na výhru. Hlídací pes, jenž vás upozorní na atraktivní novinky. Český katalog on-line soutěží, jenž nabídne přehledné rozhraní, které je ale také trochu staršího data vydání. Nečekejte proto novodobou grafiku, ale i tak se na stránce ceske-souteze.cz jistě velice dobře vyznáte. Web totiž funguje od roku 2006 a za tu dobu zde bylo zveřejněno více než šedesát tisíc různých soutěží. Pyšní se titulem nejrozsáhlejšího a nejpřehlednějšího z českých katalogů v rámci soutěží na internetu. Najdete mezi nimi takovou, kde bude uvedeno vaše jméno v kolonce „vítěz“?

 

AAAsouteze.cz

Soutěžní portál AAAsouteze.cz nabízí zajímavé možnosti hlavně pro fanoušky kultury. Koncertní turné oblíbené hudební skupiny a vstupenky na dosah – jen se zúčastnit soutěže a vyhrát, jak jednoduché!

K mání jsou ale i různé věcné ceny, jako například hodinky, fit náramky nebo tablety, soutěžícím stačí jen správně odpovědět na triviální soutěžní otázku.

Ať už dáváte přednost popu nebo vážné hudbě, rockovým koncertům nebo novinkám ve světě moderní hudby, nenechte si ujít tuto zajímavou příležitost…

 

Luxus.cz

Na první pohled jde vlastně o klasický lifestylový magazín, na kterém se dočtete o zajímavých věcech z každodenního života. Rozhovory s osobnostmi, seriál přinášející zajímavé tipy na ubytování v hotelu, recenze na různé kulturní akce. A mimochodem, také pestrá paleta soutěží, ze kterých si jistě vybere úplně každý.

Pobyt v hotelu nebo luxusních lázních? I to je jedna z možností, která připadá v úvahu, pokud se rozhodnete přeci jen zkusit své štěstí. Hraje se i o luxusní kosmetické balíčky nebo třeba vstupenky na koncert.

Luxus.cz je na trhu už deset let a připravuje pro své návštěvníky (nejen) zajímavé články na různá témata…

 

Topsouteze.cz

Provoz internetové stránky Topsouteze.cz začal v roce 2008 a je pravdou, že se na grafické stránce příliš mnoho od té doby nezměnilo. To však neznamená, že je zde pro nováčka nějak špatná orientace, právě naopak! Zajímavé soutěže přibývají i dnes.

Vyhrajte s originální fotkou zvířecího miláčka nebo získejte dárkovou kartu a poukázku na nákup v hodnotě 2000 Kč v některém ze supermarketů. Skutečně, fantazii se zde meze nekladou, pravidelně se dočkáte nových a nových příležitostí…

 

Souteze24.cz

Více než jedenáct let historie, během které se zde objevilo na třicet tisíc různých soutěží. Je právě tohle výborná vizitka? Jistě, portál jako je Soutěže24 je velmi oblíbený a dokazuje to i facebooková stránka, kde jsou v současnosti více než čtyři tisíce příznivců.

O co se většinou soutěží? Jsou to například knižní novinky, do kterých se začtete během dlouhých podzimních večerů při světle lampy.

Denní aktualizace a možnost vložit soutěž zcela zdarma – pokud nějakou najdete ve vodách tuzemského internetu, pošlete ji také!

 

Internetove-souteze.cz

Portál, kde se dozvíte o řadě zajímavých soutěží – a budete moci případně dodat sami nějaké atraktivní tipy. To je web, který sice působí graficky trochu zastaralejším dojmem, nicméně pořád se v něm lze velmi dobře zorientovat. Nabízí se i možnost registrace a správy osobního profilu, přístup k novým soutěžím tak bude snadnější.

 

Pár slov na závěr

Ukrátit nudu, ale třeba i něco zajímavého vyhrát. Věcnou cenu nebo i peníze. Nebojte se soutěžit na prověřených stránkách, už jen proto, že třeba víkend v romantickém hotelu nebo knížka pro víkendové deštivé dny je určitě příjemným prezentem. Nečekejte, že vyhrajete automaticky, raději soutěžte pro zábavu – trochu toho životního adrenalinu jistě také není od věci, že?

 

Tématu „soutěže“ se aktivně věnuji i na svém webu, a to v sekci Online soutěže a Slevové kódy. V zmíněné sekci zveřejňuji nejzajímavější nabídky, které najdu na internetu. Žádné soutěže o drobnosti. Naopak, najdete zde pouze takové, které mají vysokou peněžní hodnotu – zájezdy, víkendové pobyty, drahá elektonika apod. Jen od ověřených a známých firem.

 

Našli jste nějakou zajímavou soutěžní stránku, která se v této recenzi nenachází a dá se na ní soutěžit o věcné ceny či peníze? Upozorněte mě na to a napište do diskuse. Rád ji přidám do tohoto seznamu.

Také můžete do diskuzního fóra napsat své vlastní zkušenosti s tímto tématem, případně k jednotlivým portálům. Už jste měli štěstí a podařilo se vám vyhrát? Kterou stránku doporučujete?

 

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply