Redesignuj úspěšný portál, odměna až 100 000 Kč – nabídka

Nabídka práce.

Firma se sídlem v Praze, která spravuje web NejŘemeslníci.cz, jež každý měsíc navštíví okolo 150 tisíc unikátních uživatelů, hledá kolegu na kompletní redesign. Náplní práce je navrhnout nový vizuální styl a jeho design systém, nebo alespoň koordinovat dodání třetí stranou. Je možný plný či kratší úvazek, lze pracovat až 4 dny z domova či z kanceláře v Praze. Očekávají min. 3 roky zkušeností s UI a UX, ochotu učit se nové věci a mít za sebou reálné webové projekty.

Náplň práce:

  • kompletní redesign stránek,
  • navrhovat nové funkce,
  • nový vizuální styl a design,
  • modernizovat jednotlivé části webu.

Požadují:

  • min. 3 roky zkušeností s UI a UX,
  • vlastní portfolio projektů,
  • ideálně full-stack designer,
  • UX analýza
  • ochotu stále se učit a pracovat na sobě,
  • být online mezi 11 – 15 hod.

Nabízejí:

  • homeoffice cca 4 dny v týdnu,
  • kancelář v Praze,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • možnost zkráceného úvazku,
  • příjemný a pohodový tým,
  • smysluplný projekt,
  • odměnu 40 000 Kč – 100 000 Kč / měsíc.

Kontakt a více informací najdete na stránce:

Nabídka je platná do 05.06.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Není tato práce pro vás zajímavá? Určitě znáte někoho, kdo je nezaměstnaný, případně přemýšlí nad novým flekem. Doporučte mu tento inzerát. Možná si díky vám najde nové zaměstnání.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.