Redaktor na tvorbu magazínových příspěvků – nabídka práce

Společnost Czechnetmedia hledá pro své projekty, online magazíny různých témat, samostatného a zodpovědného redaktora na tvorbu magazínových příspěvků a článků. Nabídka je vhodná také pro studenty, absolventy či ženy na mateřské dovolené. Firma nabízí spolupráci formou dohody o provedení práce nebo na IČO. Pracovat můžete odkudkoliv a kdykoliv, za hodinu práce si můžete vydělat 120 – 200 Kč v závislosti na vašich dosavadních zkušeností.

Náplň práce:

  • psaní článků na různá témata podle požadavků,
  • vyhledávání informací a příprava podkladů pro články.

Požadují:

  • zkušenosti s psaním článků,
  • perfektní znalost českého jazyka po gramatické a stylistické stránce.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • spolehlivost,
  • časovou flexibilitu,
  • ochotu učit se nové věci,

Nabízejí:

  • vysokou flexibilitu,
  • práci odkudkoliv a kdykoliv, z domova, v noci, druhého konce světa,
  • karierní růst,
  • kreativní práci, možnost pracovat na zajímavých projektech,
  • nástup možný ihned.

Nabídka je platná do 15.08.2020

Zasílejte své životopisy, motivační dopisy a ukázky práce na e-mailovou adresu marketa.peskova@czechnetmedia.cz.

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět na dálku

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro redaktory najdete zde.