Hledá se posila pro sociální sítě – nabídka práce

Skupina akčních marketingových profíků MM Production rozšiřuje svoje řady a hledá nové externí kolegy, kteří se postarají o významného klienta Pilot Café. Pokud jste kreativec se smyslem pro český jazyk, máte aktivní angličtinu a předchozí zkušenosti se správou sociálních sítí, jste ideální kandidát. Pokud navíc oceníte možnost pracovat z domova nebo kavárny, určitě kontaktujte společnost a pošlete jim své CV. Firma nabízí finanční odměnu 14 000 – 32 000 Kč.

Náplň práce:

  • tvorba a správa obsahu na sociální sítě FB, Youtube, Instagram,
  • psaní článků a příspěvků na sociální sítě,
  • správa kampaní na sociálních sítích.

Požadují:

  • základní znalost SEO,
  • znalost nastavování PPC kampaní na sociálních sítích,
  • zkušenosti s copywritingem,
  • komunikativní znalost anglického jazyka.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • aktivní přístup k práci,
  • zodpovědnost.

  • práci na dálku – z domova, kavárny nebo odkudkoliv chcete,
  • vysokou flexibilitu,
  • osobnostní růst,
  • možnost seberealizace,
  • práci na full-time nebo part-time,
  • finanční odměnu 14 000 – 32 000 Kč.

Nabídka je platná do 10.08.2020

Více informací a kontakt na firmu najdete na:

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.