Recenze na Prizerebel – pozor na tuto stránku, mažou účty!

Recenze na stránku Prizerebel, přečtěte si mé zkušenosti s tímto online výdělkem.

Vyplňování dotazníků, sbírání bodů na konto a později jejich proměna na peníze nebo dárkové karty Amazonu, iTunes nebo Walmart. Právě o tom je ve zkratce portál prizerebel.com, který se chlubí osmi miliony členy registrovanými za dvanáct let provozu a také miliony dolarů vyplacených na odměnách. To jsou krásné čísla, že? Škoda, že se Prizerebel nepochválí i tím, kolika lidem už smazal účet a jejich odměny nevyplatil. A právě o tom bude tato recenze. Patřím mezi ty lidi, kterým tato společnost bez jakéhokoliv důvodu smazala účet.

 

Mých vydělaných 60 USD mi samozřejmě nevyplatili. V této recenzi nemám v úmyslu fňukat a pomlouvat tuto společnost, napíšu vám jen mé zkušenosti a pár důvodů, proč vám nedoporučuji registrovat se.

 

Co je Prizerebel?

Částečně jsem to naznačil v úvodu, proto jen stručně. Jde o takzvanou Get To Paid (GTP) stránku (v překladu to znamená – dostat zaplaceno za …), která nabízí běžným lidem možnost vydělat si peníze prostřednictvím online placených průzkumů, sledováním videí, hraním online her a podobně. Možností, jak si přivydělat nějaké peníze, je na této stránce mnoho.

 

Úvodní stránka společnosti Prizerebel.com, která slibuje jednoduché online vydělávání.

 

Proč jsem se registroval?

Těch důvodů bylo několik. Všechno bylo intuitivní. Registrace byla jednoduchá, zadali jste jméno, heslo, emailovou adresu a už za pár minut jste mohli začít vydělávat peníze.

Dalším důvodem, proč jsem se registroval, byl fakt, že jde o stránku, která funguje již od roku 2007, a která dosud vyplatila registrovaným užívatelům již přes 17 milionů dolarů.

Třetím důvodem byla informace, že v době, kdy jsem se registroval, bylo dostupných až 900 průzkumů. Podle mě je to ale vymyšlené číslo.

Posledním důvodem byly poměrně dobré recenze na stránkách jako je surveypolice.com a podobně.

 

Toto všechno byly signály, které naznačovaly, že se bude jednat o legitimní firmu a ne podvod.

 

Přidej se k nám do osobní franšízy Bewit.

Zpočátku bylo vše v nejlepším pořádku

Do Prizerebel jsem se zaregistroval v listopadu 2018 a až do dubna tohoto roku bylo vše v pořádku. Za zmíněné období jsem nasbíral na svém účtu kolem 60 USD. Je to nízká částka, protože jsem se celou dobu věnoval jen online průzkumem. Vyplňování dotazníků považuji za jednu z najlegitimnejších možnosti, jak si vydělat nějaké peníze na internetu.

Naopak, čemuž velmi nevěřím a co řadím mezi podvody, jsou různé systémy, které slibují, že dostanete zaplaceno za hraní online her, sledování videí, zobrazování reklam či surfováním po Internetu a podobně. Ptáte se proč? Jednoduše pokud to porovnáme s online průzkumy, o tuto formu reklamy je ze strany inzerentů minimální zájem. V článku Jak fungují paid to click systémy si můžete přečíst více informací.

V některých případech se na portálu Prizerebel dokonce můžete setkat s nabídkami, které vyžadují údaje z vaší kreditní/debetní karty a následné zaplacení drobného poplatku. Pokud nechcete poskytnout tato data, s nabídkou se můžete rozloučit.

 

Možná se teď ptáte, proč jsem si nenechal vyplatit vydělané peníze už při výplatním minimu 5 dolarů. Důvod je jednoduchý, peníze jsem z Prizerebel účtu nevybíral záměrně, protože jsem se chtěl dostat na úroveň „PLATINIUM“. Nepodařilo se…

 

Účet smazali a na mé emaily nereagovali

Jednoho dne jsem se chtěl přihlásit ke svému účtu a vyplnit nějaký ten dotazník, ale nešlo to. Zkoušel jsem si dokonce vícekrát poslat na email nové heslo, ale nic mi od nich nepřišlo. Jako by moje emailová adresa v jejich databázi ani nebyla. Bylo mi jasné, že mi smazali účet.

Jelikož nic nefungovalo, rozhodl jsem se jim napsat email s žádostí o vysvětlení. Zkuste hádat, co mi odepsali? Nic! Absolutně nic! Kdyby alespoň napsali: „je nám to líto, ale porušil jste naše pravidla, proto jsme vám museli smazat účet.“ Oni absolutně nereagovali. A nereagovali ani na druhý a třetí email. Na oficiální stránce mají samozřejmě uvedeno, že jejich support je vám k dispozici 24/7.

Chová se takto podle vás seriózní firma? Podle mě se takto chovají spíše podvodníci…

 

Možná jsem porušil podmínky, ale jaké?

Možná si teď říkáte, že jsem určitě porušil nějaká pravidla, proto mi smazali účet. Pochybuji o tom. Jsem jeden z mála lidí, který čte obchodní podmínky ještě před registrací. To proto, abych se vyhnul přesně takovýmto situacím. Nejsem malý kluk, abych si vytvářel více účtů, neregistroval jsem do tohoto systému nikoho z rodiny a také jsem nevyplňoval při registraci falešné údaje.

Pokud jsem přece jen nějaké pravidlo porušil, bylo by od Prizerebel férové, aby napsali jaké.

 

Nejsem jediný, komu smazali účet

Jak tak koukám na recenze na stránku prizerebel.com vidím, že nejsem jediný, komu smazali účet. Řada uživatelů hovoří jasně o tom, že těsně před tím, než dosáhli výplatního minima, se „něco stalo“. Například Henry nebo Danielle z USA na webu Surveypolice.com.

Uživatel Fernandez888 na trustpilot.com dokonce tvrdí, že v momentě, když si chtěl nechat proplatit odměnu, byl jeho účet beze slova zrušen. A samozřejmě mu ani nikdo neodpověděl, když se domáhal reakce a vysvětlení z oficiálních míst. I telefon byl náhle „hluchý“, když se snažil zavolat na infolinku.

Dále na webu trustpilot.com se více než pětina uživatelů rozhodla udělit stránce PrizeRebel nejhorší možné hodnocení. Můžete se dočíst také o vyplněném dotazníku, za který nebyly nikdy přičteny body. Nebo o uživateli, který se registroval před pár týdny, opravdu se s dotazníky velmi snažil, ale nasbíral jen pár desítek bodů.

Brad z Austrálie na surveypolice.com uvádí : „Za poslední měsíc jsem se dostal k více než stovce dotazníků, bylo mi ale umožněno dokončit jen 35 z nich a některé z nich zůstaly neproplacené a nezaznamenané v oficiálním listu.“ „Můžete strávit opakovaně čtvrt hodiny nebo i déle nad dotazníkem, který nebude ani po delší době zaznamenán a zaplacen,“ jak říká uživatel Frank S.

Takže, rozhodně nejsem jediný, kdo má důvod stěžovat si.

 

Pár slov na závěr

V žádném případě vám tímto článkem nechci rozmluvit registraci do Prizerebel. Považoval jsem však za nutné seznámit vás s mými zkušenostmi. Sami uznejte, mazat účty bez jakéhokoliv vysvětlení není zrovna znakem seriózní společnosti. To, že nereagují na emaily, je jen dalším důvodem, proč já registraci do této společnosti nedoporučuji. Ale je to samozřejmě na vás.

 

Škoda, vyplňování dotazníků považuji za jeden z nejlepších způsobů vydělávání peněz online. Jsem registrovaný u více než 20 firem, které mě odměňují za můj názor. V tomto článku najdete pár těch nejlepších, které skutečně vyplácejí peníze. No a samozřejmě nemažou účty, jako to dělá například v tomto článku zmíněný Prizerebel.

 

Pokud jste v této recenzi nenašli to, co jste hledali, zkuste si přečíst také diskusní fórum, tam možná najdete zajímavé informace k tématu.

A jaké jsou vaše zkušenosti se společností Prizerebel? Budu rád, když se zapojíte do diskuse. Každého názoru si vážím.

 

Našli jste v tomto článku zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply