Recenze na Likemat – sociální síť nabízející zajímavé výdělky

Logo portálu Likemat.com + nápis recenze.

Říct všem kolem sebe, co máte rádi prostřednictvím sociálních sítí a ještě si díky tomu zajímavě přivydělat? Nikoliv, nejde o rajskou hudbu budoucnosti, ale vlastně už poměrně běžnou realitu všedního dne. Stačí mít jen správné know-how! Práce na velmi jednoduchém principu, časově nenáročná a zaručená – Likemat.com totiž provozuje firma, které můžete důvěřovat. Kladné reference napříč světem internetu jsou totiž zárukou úspěchu… A co všechno vám affiliate sociální síť Likemat vlastně nabízí?

 

Co je to Likemat?

Likemat je sociální síť, na níž se sdružují firmy zajímající se o vyšší zisky z prodeje a běžní uživatelé, kteří by si rádi přivydělali něco navíc.

Likemat funguje na principu affiliate marketingu (partnerského programu) a umožňuje lidem, jako jste vy či já, vydělávat peníze doporučením různých značek nebo se jen tak bavit a dopisovat si s dalšími uživateli této sociální sítě.

 

Úvodní stránka affiliate sociální síti Likemat.

 

Registrace je jednoduchá, stačí jen několik málo osobních údajů

Obáváte se, že na sebe budete muset prozradit spoustu věcí, z nichž některé rozhodně nechcete sdílet veřejně? Naštěstí zcela zbytečně, neboť během registrace musíte zadat pouze jméno, příjmení, datum narození, pohlaví a také mail a heslo, skrze něž se budete přihlašovat do svého osobního profilu. Pro začátek toto opravdu stačí, nikoho nebude zajímat, zda žijete v garsonce, rodinném domě nebo kolik máte dětí.

 

Více než patnáct tisíc uživatelů, to je už poměrně početná skupina lidí, že? Důvod, proč je o Likemat.com takový zájem, je zcela nabíledni – jde o uživatelsky přívětivý portál, jehož principy si osvojíte takřka ihned. Získáte určitému produktu nebo službě fanoušky a tím získáte provizi, která může činit až 15 % z celkové hodnoty objednávky. V důsledku to znamená jediné, ti vůbec nejaktivnější uživatelé si mohou přijít na velmi zajímavé peníze, kdy určitě nepůjde „jen“ o stokoruny měsíčně.

Systém myslí i na začátečníky, kteří si chtějí ověřit na vlastní kůži, že vyplácení provizí skutečně v ničem nevázne. Je totiž možné požádat už o padesátikorunu, jakmile ji nastřádáte, může být do tří pracovních dnů vaše (na jakýkoliv český bankovní účet, stačí v podstatě jen vyplnit krátký formulář). I takové jsou aktuální podmínky tohoto portálu, jehož obliba stále vzrůstá!

 

Influencer, to je přeci velmi moderní povolání

Likemat přináší možnost vydělávat online podobným způsobem, jako takzvaní influenceři, tedy lidé, jimž kyne světlá budoucnost s dalším překotným rozvojem elektroniky a telekomunikací. Pokud máte na Facebooku, Twitteru nebo jiných sociálních sítích a komunikačních kanálech stovky kontaktů, byla by škoda takový potenciál nevyužít ve svůj prospěch, že? Přehledný systém, ve kterém budete mít informace o sebemenším pohybu na kontě. A pořád jde jen o jediné – propagujete výrobky, které máte sami rádi a jimž dáváte v každodenním životě přednost…

 

Založit účet, to je záležitost okamžiku a samozřejmě nepočítejte s tím, že byste hradili nějaký poplatek za zprovoznění účtu nebo měsíční předplatné. Naopak, všechno je zcela zdarma a k dispozici vlastně naprosto všem, kteří mají čas, chuť a odhodlání do podobných přivýdělků. Není třeba umět cizí jazyky, postačí jen stabilní připojení k internetu a základní znalost online světa.

 

A co vlastně budete dělat?

Jak jsem již zmiňoval výše, náplní vaší práce bude propagace produktů a služeb firem, které se registrovaly na stránce Likemat.com.

Dostanete vygenerovaný unikátní affiliate link, který „připnete“ někam na své sociální sítě – tak, aby si jej, pokud možno, všiml co největší počet potenciálních zájemců. Každý proklik se počítá a když návštěvník ještě nakoupí, je už připsání provize pouze formalitou. Odměnu z nákupu pak dostane konkrétní uživatel Likematu, jemuž se podařilo získat nového klienta pro určitý druh zboží nebo služeb. Může jít o kávu, zdravou výživu, módní doplňky nebo přírodní kosmetiku. V katalogu firem nechybí také několik vinařství, stejně tak i e-shopy orientující se například na různé dárkové zboží, které udělá radost k narozeninám i pod vánoční jedličkou.

 

Jak Likemat funguje?

 

Další možnosti? Nebojte, bude jich opravdu hodně!

  • Šperky – ať už ty ze stříbra nebo dárek pro milovníky bižuterie. Kdo by je vlastně neměl rád?
  • Elegantní svíčky. Hezká pozornost přátelům nebo další důvod, proč si udělat večerní pohodu.
  • Něco nového do šatníku. Originální tričko, halenka nebo svetřík, záleží i na ročním období.
  • Příslušenství k mobilním telefonům. Nosíme je u sebe stále, chceme je vybavit co nejlépe!

 

Momentálně je na Likematu k dispozici přes 65 kampaní na propagování, takže máte z čeho vybírat.

 

Samozřejmě bychom mohli ještě dlouho pokračovat, protože na sociální síti s více než patnácti tisíci reálnými uživateli se najde skutečně pestrá směsice firem a značek, z nichž některé možná důvěrně znáte, jiné třeba rádi časem vyzkoušíte.

Provize je velmi různorodá, někdy získáte pět procent, jindy se nabízí více. Nejvyšší možná hodnota činí 15 %, ale nesetkáte se s ní příliš často a nepočítejte s ní jako se samozřejmostí. Dosáhnout na hranici deseti procent ale rozhodně lze, a to u většiny nabídek. Vždy záleží zejména na tom, kolik je konkrétní firma ochotná vám za propagování jejich produktů zaplatit.

 

Sbíráte kredity, které si poté převedete na peníze

Formálně se vám na konto připisují kredity – v momentě, kdy požádáte o vyplacení nastřádané odměny, se pak převedou na koruny v poměru 1:1. Nemusíte tedy nikde sedět s kalkulačkou a dlouho počítat, na kolik peněz máte nárok, přehled máte hned po přihlášení do osobního profilu. Necháte si provizi už vyplatit nebo ještě počkáte pár dní, aby to byla lákavější sumička? Tato otázka je zcela na vás!

Další výhodou jistě také je, že můžete spojit své jméno s uznávanou a oblíbenou značkou, což bude pro mnoho lidí nabídkou velmi lákavou, že?

 

Bez živnostenského listu, potravinářského průkazu nebo čehokoliv podobného, administrativu nečekejte. Jedinou podmínkou je věk nad 18 let, tedy jinak řečeno plnoletost každého uživatele. Uživatelem může být potom kdokoliv z ČR nebo SR.

 

Co dalšího nabízí Likemat?

Pro uživatele se nabízí ještě jedna šance. Za to, že úspěšně doporučí nějakou firmu, značku, produkt a podobně, získají odměnu v řádu stokorun rovnou od portálu Likemat.com. I provozovateli přeci jde o to, aby byla nabídka co nejširší. Aneb v rozmanitosti je síla, jak pravý starý slogan. Čím více fanoušků bude mít (systém funguje na principu osvědčených „likes“ a skupin třeba na Facebooku), tím větší šance zabodovat u dalších potenciálních uživatelů…

 

Mé zkušenosti s portálem Likemat – kolik je možné si vydělat?

Za měsíc práce s portálem Likemat jsem si vydělal pouze (až) 950 Kč. Je to tedy spíše drobný přivýdělek, avšak vzhledem k času, který jsem věnoval propagaci mnou vybraných kampaní, jsou to v podstatě peníze zadarmo. Pokud bych tomu věnoval více času, pravděpodobně by byl výdělek vyšší. Mám však mnoho jiných povinností, proto se tomuto projektu nemohu věnovat naplno.

 

Peníze společnost WOW MARKETING s.r.o., která stojí za stránkou Likemat.com skutečně vyplácí, do 3 dnů je máte na svém bankovním účtu. Rozhodně se tedy nejedná o podvod, mohu potvrdit na základě osobní zkušenosti.

Výplata je možná po nastřádání 50 Kč.

 

Jedinou nevýhodou tohoto portálu, alespoň pro mě, je absence možnosti vyplacení vydělaných peněz na online peněženku Paypal.

 

Pokud vám mohu poradit, při výběru kampaní dejte přednost známé značce, resp. produktům, které jsou trendy, před výškou odměny. Ono je sice hezké, pokud nějaká firma nabízí 15% provizi, ale co z toho, když produkt není vůbec zajímavý a nikdo si ho nekoupí.

Po přihlášení v administraci účtu najdete nejvíce trendy kampaně. Zkuste se porozhlédnout, zda si zde nevyberete něco zajímavého.

 

Administrativní rozhraní Likematu.

 

Další možností je výběr kampaně podle ročního období. Na jaře / v létě rozhodně frčí různé bytové dekorace a doplňky na zahradu či balkon, takže se vyplatí vybrat si nějakou kampaň z této oblasti.

 

Pár slov na závěr

Dlouhé čekání? Vůbec ne, firmy mají 25 dnů od dokončení objednávky na to, aby vše potvrdily a byla vám připsána odměna. Tato lhůta je standardní u všech podobných portálů, takže se nebojte, že byste museli nutně vyčkávat třeba čtvrt roku, než se konečně dozvíte, že byl celý obchod úspěšně schválen. O důvod víc Likemat vyzkoušet!

 

Vytvořte si zdarma profil, vyberte kampaň oblíbené značky a sdílejte ji mezi své kontakty. Z každého nákupu, který provedl nějaký váš kontakt získáváte podíl (provizi). Jednoduché, že?

Výše výdělku není omezena, vše závisí pouze na vaší šikovnosti.

 

Pokud vás Likemat oslovil a máte zájem zaregistrovat se, pak začněte zde.

 

Doporučuji přečíst si i tento článek. Najdete v něm pár rad, jak propagovat kampaně tak, abyste nespamovali.

 

Nenašli jste v této recenzi to, co jste hledali? Pak se zkuste podívat i na diskusní fórum. Možná tam najdete pár zajímavých informací na toto téma.

Máte sami nějaké zkušenosti s portálem Likemat.com? Budu rád, když se zapojíte do diskuse a napíšete vlastní zkušenosti.

 

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply