Helion Research – globální firma, která nabízí zajímavý výdělek

Helion Market Research nabízí možnost vydělat si peníze formou mystery shoppingu.

Možností přivýdělku je v éře internetu rozhodně víc než dost, vzdálenosti se zkracují a mnoho věcí se vyřídí už za pouhých pár minut. Nejde jen o platby v bance, vyřízení úvěru nebo zaplacení složenek. Rychlé řešení se nabízí i pro ty, kteří by si chtěli měsíčně přijít na pár stovek nebo tisícikorun navíc, potěšit svůj rozpočet nebo si koupit něco, po čem touží, ale nemají aktuálně dostatek prostředků. Helion Research je renomovanou společností, která vám nabídne výdělek v podobě mystery shoppingu. Co vlastně znamená ono magické slovní spojení?

 

Návštěva obchodů nebo restaurací a sepsání všech dojmů

Chtěli jste už někdy být tajným agentem? Právě při mystery shoppingu si na něj můžete zahrát, užít si trochu vzrušení, a ještě si přivydělat. Jediné, co nelze garantovat, je nuda a šeď, protože každý úkol je jiný a nic nelze předvídat dopředu. Podmínek je skutečně minimum. Jsou to hlavně flexibilita, plnoletost, vlastní mobil a dobrý jazykový projev – tudíž tato forma brigády je otevřená a zcela svobodná.

Přesně tak by se dal ve zkratce popsat tento fenomén, který zasáhl všechny věkové skupiny bez ohledu na pohlaví nebo sociální zázemí. Mystery shopping je zkrátka jen jeden, užijete si při něm trochu vzrušení a především se nebudete nikdy nudit. Co všechno budete například zkoumat? Na co se zaměřuje dotazník, který poté dostanete k vyplnění a měli byste v něm být naprosto upřímní, ale také dostatečně sdílní?

 

Slohotvorné nadání je předpoklad, nikoliv nutně povinnost podobného výdělku. Pokud se totiž umíte v písemné formě vyjadřovat opravdu na jedničku, budete mít před ostatními velký náskok.

 

Jak dlouho bude zákazník čekat, než se jej ujme prodavač, nabídne mu alternativy toho, co hledá, uspokojivě odpoví na jeho otázky? Kolik zaměstnanců v prodejně je a plní všichni svou úlohu? Mile pozdraví, předvedou výrobek, budou dělat nátlak na koupi nebo naopak se snaží představit všechny detaily? Čistota prodejny je také důležitá, stejně jako rychlost – což je dobrá zpětná vazba zejména pro restaurační zařízení. Možná také navštívíte banku, pojišťovnu nebo prodejnu s elektrem či oblečením, možností je hodně. Každý si určitě vybere tu, která ho už na první pohled osloví. Toliko k mystery shoppingu a jeho představení, pojďme se nyní věnovat samotné společnosti Helion Research…

 

Helion Research působí doslova po celém světě

Společnost Helion Research má opravdový zvuk. Mezi její klientelu se řadí značky jako MasterCard, Microsoft nebo třeba Mercedes-Benz. Má více než 400 tisíc registrovaných mystery shopperů ve více než sto zemích světa, nevyjímaje Kanadu a USA ani Velkou Británii, Polsko, Francii, Itálii, Turecko, Rusko a Čínu. Působí samozřejmě také v Česku a na Slovensku.

Oficiální sídlo společnosti Helion Market Research je v belgických Antverpách, ale jde samozřejmě o mezinárodní značku, která je populární vlastně na všech kontinentech.

 

Helionresearch.com nabízí nejen spolupráci s prestižními jmény, ale také se plné přizpůsobí vašim časovým možnostem. Je totiž jen na rozhodnutí mystery shoppera, jestli mu povinnosti v práci nebo u rodiny dovolí, aby měl na vše dostatek času. V případě, že tomu tak nebude, nevadí – členství ani registrace rozhodně nezaniká. Jen vy rozhodujete, kolik aktivity týdně nebo měsíčně této práci věnujete. Můžou to být dvě hodiny, nebo klidně i dvacet či padesát, záleží na aktuální dostupnosti nabídek.

 

Mít chytrý mobilní telefon je nutné, protože…

Pokud jej ještě nemáte, měli byste si jej určitě pořídit. Proč? Protože šetří čas každý den a pro mystery shopping jde o mimořádně praktického pomocníka. Může jít samozřejmě i o tablet, zkrátka jen elektrozařízení, se kterým budete moci být online i na cestách, v práci nebo prostě kdekoliv, kde zrovna jste. Umožní to bleskově reagovat na poptávku a tím pádem získat víc pracovních nabídek, než kdybyste byli připojeni jen každý večer přes notebook nebo stolní počítač.

 

Rychlá odpověď je to, co se počítá – když je pak kvóta naplněna, máte šanci jen přes odpadlíky, kteří se museli své šance z nějakého důvodu vzdát.

 

Máte jakékoliv dotazy?

Na webu je připravena živá podpora, čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu, takže odpovědi se vám dostane opravdu neprodleně. Samozřejmostí je přidělení komunitního manažera, který pomůže s prvními kroky. Trénink, který je zapotřebí před samotným vstupem na scénu, je pak zcela zdarma. Helion Research ví, že každý někdy začínal – musíte se trochu obrnit trpělivostí a vycvičit se na pravého mystery shoppera, pak budou vyšší i výdělky a celková spokojenost. Chce to ale zpočátku trochu času, snad jako kterákoliv jiná lidská činnost. Celý systém je v provozu už od roku 2009, prakticky deset let strávených na trhu rozhodně o něčem vypovídá.

 

Stránka helionresearch.com je zatím jen v anglickém jazyce. Dá se přepnout i do češtiny, ta je ale zatím v beta verzi.

 

Jedinou nevýhodou je, že stránka helionresearch.com je zatím jen v anglickém jazyce. Tedy přesněji řečeno, stránky je možné si přepnout do jakéhokoliv jazyka, i do češtiny, ale překlady zatím nejsou dokonalé. Jde však zatím jen o beta verzi. Společnost na tom určitě zapracuje a do budoucna se to zlepší.

 

A kolik si vlastně můžete vydělat? To je v zásadě na vás…

Záleží na tom, jak velkou porci času můžete obětovat pro průzkumy trhu, od toho se bude odvíjet vaše odměna – je to tedy celkem jednoduché. Helionresearch.com uvádí na své stránce, že za jednu úlohu byste si mohli vydělat 3 až 80 eur (v přepočtu cca 70 až 2000 Kč).

Vyplácí se v eurech, protože sídlo je v Belgii, tedy zemi, která je členem tzv. eurozóny. Česká banka si pak vše přepočte na národní měnu, na Slovensku dorazí platba v eurech atd. Vypláceno je vždy okolo dvacátého dne kalendářního měsíce (zpětně), je třeba zadat naprosto přesně údaje (např. IBAN), jinak se platba samozřejmě hodně opozdí a bude třeba urgencí a nepříjemností s nimi spojených.

A samotná platba? Pro občany zemí EU je možná výplata přes bankovní účet, ale také Skrill nebo Paypal, mimo Evropskou unii pak není možné platit bankovním převodem, nýbrž jen skrze další dvě uvedené varianty. Přijímá vaše banka bez poplatků platby z EU nebo si něco naúčtuje? I tohle musíte mít zjištěno, aby nedošlo k nějakému velkému překvapení a neměli jste z očekávané odměny rázem jen část.

 

Pár slov na závěr

Největší výhody spolupráce právě s Helion Market Research? Důvodů, proč provést registraci a začít kariéru mystery shoppera zrovna tady, může být určitě hned několik. V první řadě, když máte dostatek volného času a nejraději byste si přivydělali něco navíc do rodinné kasy, lze podobnou alternativu vřele doporučit. Nemusíte být nikde od – do, naopak, pracovat budete podle svých aktuálních možností. Pokud budete potřebovat měsíční pauza kvůli práci nebo dovolené, žádný problém!

 

Dobrodružství a volnost v tom, co se rozhodnete dělat. Který přivýdělek nabídne obojí? Nabídky můžete a nemusíte přijmout, přihlaste se jen na ty, které vám vyhovují, a u kterých víte, že se budete opravdu bavit. Spojit příjemné s užitečným je pak vítaným zpestřením víkendové nudy nebo odpoledne, které byste jinak jen strávili u televize. Registrace trvá jen pár okamžiků, dáte helionresearch.com šanci?

 

Přejít na stránku a registrovat se.

 

Momentálně se v administraci Helion Reasearch nachází pár akcí i pro české mystery shoppery, tak šup do práce. A nezapomeňte si svůj profil vyplnit na 100 %. Jen tehdy se budete moci zúčastnit různých akcí.

 

V České republice funguje několik mystery shopping společností. V článku Přehled firem, pro které můžete pracovat jako mystery shopper najdete další pracovní příležitosti. 

 

Pokud jste v této recenzi nenašli to, co jste hledali, zkuste si přečíst také diskusní fórum, tam možná najdete zajímavé informace k tématu.

Máte nějaké zkušenosti se společností Helion Market Research? Pokud ano, co říkáte na tento způsob výdělku na internetu? Budu rád, když se zapojíte do diskuse. Každého názoru si vážím, může to být inspirace nebo motivace pro ostatní čtenáře.

 

Našli jste v tomto článku zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply