Programátor informačních systémů – nabídka práce

Je vaším koníčkem programování? Máte středoškolský nebo vysokoškolský titul z IT oborů a rozumíte vývoji objektů a informačních systémů? Pokud byste rádi tyto znalosti uplatnili v novém zaměstnání, máte šanci stát se novou posilou v IT firmě na Prostějovsku. Pracovat můžete samozřejmě na dálku z domova, kromě zmíněného vývoje budete mít na starost i práci s technickými dokumenty nebo datovou analytiku. Firma láká uchazeče na zaměstnanecké benefity, 5 týdnů dovolené nebo plat až ve výši 50 000 Kč.

Náplň práce:

  • vývoj modulů informačního systému,
  • spolupráce v týmu zkušených vývojářů,
  • práce s technickou dokumentací,
  • analytické činnosti.

Požadují:

  • vzdělání v oboru IT,
  • zkušenost s objektovým vývojem,
  • znalost objektově orientovaného programování.

Osobnostní předpoklady:

  • spolehlivost,
  • zodpovědnost.

Nabízejí:

  • volnou pracovní dobu,
  • možnost home office (práce z domova),
  • příspěvek na jazykové vzdělání,
  • mzda – 35 – 50.000 Kč,
  • další benefity finančního a nefinančního charakteru.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.