Programátor a kodér webů a aplikací – nabídka práce

Logo práce z domu.

Tato pracovní nabídka je určena zkušeným programátorům webových stránek, aplikací a her, kteří by si rádi přivydělali bokem svého zaměstnání nebo během studií. K práci vám nesmí být cizí HTML a CSS, JavaScript, PHP, musíte zvládat práci s grafikou a dokázat si poradit i v Adobe Photoshop. Zaměstnavatel navíc kromě náhrady za opotřebení nezajišťuje pracovní počítač ani software, musíte počítat s vlastním vybavením. Kromě občasných schůzek s klienty si práci řídíte podle vlastních možností ze své kanceláře nebo domova.

Náplň práce:

  • vytváření a úpravy kódů X-/HTML, CSS, JavaScript, PHP a příkazů MySQL,
  • práce s grafikou v programu Adobe Photoshop,
  • jednání s klienty z Ústeckého kraje.

Požadují:

  • zkušenost s požadovanou náplní práce,
  • vlastní hardwarové i softwarové vybavení.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • ochota pracovně se rozvíjet.

Výhodou:

  • předchozí zkušenost s programováním webů, her a aplikací.

Nabízejí:

  • flexibilní práci z domova,
  • podle výsledků možnost rozšíření úvazku a navýšení ohodnocení.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

Připadá vám tato nabídka lákavá, avšak z časových důvodů ji nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou nabídku. Ukažte mu tento inzerát.

Viz také další aktuální nabídky práce z domu.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

Sdílejte:

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe
Upozornit na