Programátor a kodér webů a aplikací – nabídka práce

Tato pracovní nabídka je určena zkušeným programátorům webových stránek, aplikací a her, kteří by si rádi přivydělali bokem svého zaměstnání nebo během studií. K práci vám nesmí být cizí HTML a CSS, JavaScript, PHP, musíte zvládat práci s grafikou a dokázat si poradit i v Adobe Photoshop. Zaměstnavatel navíc kromě náhrady za opotřebení nezajišťuje pracovní počítač ani software, musíte počítat s vlastním vybavením. Kromě občasných schůzek s klienty si práci řídíte podle vlastních možností ze své kanceláře nebo domova.

Náplň práce:

  • vytváření a úpravy kódů X-/HTML, CSS, JavaScript, PHP a příkazů MySQL,
  • práce s grafikou v programu Adobe Photoshop,
  • jednání s klienty z Ústeckého kraje.

Požadují:

  • zkušenost s požadovanou náplní práce,
  • vlastní hardwarové i softwarové vybavení.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • ochota pracovně se rozvíjet.

Výhodou:

  • předchozí zkušenost s programováním webů, her a aplikací.

Nabízejí:

  • flexibilní práci z domova,
  • podle výsledků možnost rozšíření úvazku a navýšení ohodnocení.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

Připadá vám tato nabídka lákavá, avšak z časových důvodů ji nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou nabídku. Ukažte mu tento inzerát.

!!! Tato nabídka již není aktuální !!!

Viz také další aktuální nabídky práce z domu. Více informací najdete zde.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.