Business Partner na realitním trhu – nabídka práce

Jste komunikativní osobnost? Máte obchodního ducha, tah na branku, nebojíte se zvednout telefon a úspěšně se domluvíte i v angličtině? Pokud jste si na vše odpověděli kladně, a navíc by se vám hodil přivýdělek ke studiu nebo jiné práci, můžete zkusit své štěstí v realitách. Realitní společnost nabízí místo pro business partnera, jehož pracovní náplní bude komunikace s klienty po telefonu nebo e-mailu, vše z pohodlí domova. Výše odměny se odvíjí od úspěšnosti vámi domluvených schůzek, z uzavřených obchodů dostanete svou provizi.

Náplň práce:

  • komunikace s klienty po telefonu nebo e-mailu.

Požadují:

  • expertní znalost českého jazyka,
  • pokročilou znalost anglického jazyka.

Výhodou:

  • zkušenosti v oboru telekomunikace.

Osobnostní předpoklady:

  • komunikativní duch,
  • obchodní schopnosti.

Nabízejí:

  • 100% home office (práce z domu),
  • nadstandardní platové podmínky,
  • motivační program pro lepší finanční výsledky,
  • možnost kariérního a provizního růstu,
  • přátelský kolektiv.

Upřednostňuji OSVČ a studenty. Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte společnost kontaktovat na:

Email  martin.kolin@remax-czech.cz

Tel. Číslo 727 908 430

Připadá vám tato nabídka lákavá, avšak z časových důvodů ji nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou nabídku. Ukažte mu tento inzerát.