Specialista prodeje O2 – nabídka práce

Telekomunikační firma O2 přibírá do svého pracovního týmu nadšené nováčky napříč věkovým spektrem na pozici prodejního specialisty. Pracovník prodeje si může sám plánovat kdy a kde bude pracovat, místo je tedy vhodné jak pro studenty, rodiče na rodičovské dovolené nebo seniory. K práci vám postačí, pokud se domluvíte nejen s počítačem, ale i se zákazníkem na druhé straně linky. Kromě standardního finančního ohodnocení nabízí O2 i další firemní benefity včetně vstupního tréningu a eventuálního profesního růstu.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky,
  • prodej firemních produktů,
  • administrativa spojená se zákaznickým servisem.

Požadují:

  • minimálně základní zkušenost s prací na PC,
  • komunikační schopnosti a pro-zákaznický přístup.

Osobnostní předpoklady:

  • pracovitost,
  • prodejní předpoklady.

Nabízejí:

  • po zaškolení flexibilní práci z domova (home office),
  • úvazek podle domluvy,
  • plat minimálně 20 000 Kč,
  • firemní benefity,
  • možnost pracovního růstu.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by o ni mohl mít zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také další aktuální nabídky práce z domu.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.