Prodejní copywriter pro českou Nevýchovu – nabídka práce

Nabídka práce.

Mezinárodní firma Nevýchova posiluje svůj tým a hledá zkušenou copywriterku/copywritera, která/ý bude mít na starosti tvorbu prodejních emailů, videí a textů pro PPC reklamu. Nebudete psát nové články, audia, webináře, ale postaráte se o to, aby ty, které již existují, dobře fungovaly. Neobejdete se bez dobré češtiny a zkušenostmi s copywritingem. Velkou výhodu mají maminky s pedagogickým vzděláním.

!!! Bohužel tato nabídka již není aktuální. Rozhodně se podívejte i na další nabídky práce, které lze provádět z pohodlí domova !!!

Další zajímavé nabídky v oblasti copywritingu naleznete v této kategorii.

Náplň práce:

  • psaní prodejních emailů, newsletterů,
  • psaní textů pro PPC reklamu (Facebook, Google, Sklik),
  • vytváření scénářů pro audio reklamy, videa a podobně,
  • úprava obsahu pro webové stránky.

Požadují:

  • zkušenost s copywritingem,
  • dobrou znalost českého jazyka,
  • mít drive,
  • osobní zkušenost s rodičovstvím.

Nabízejí:

  • možnost dlouhodobé spolupráce,
  • práci z domova,
  • flexibilní pracovní dobu.

Nabídka je platná do 05.01.2024 nebo do smazání původního inzerátu.

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.