Asistent/ka jednatele v technologické společnosti – nabídka

Nabídka práce.

Technologická společnost IMA hledá zkušenou asistentku či asistenta pro jednatele. Jste samostatná a komunikativní osoba, která si umí zorganizovat svůj čas? Angličtina (alespoň mírně pokročilá znalost) a čeština vám nedělá problém? Zvládáte práci v MS Office a dalších kancelářských nástrojích? Pak jste přesně ten/ ta, koho hledají! Jedná se o práci na plný úvazek. Těšit se můžete na spoustu zajímavých benefitů včetně práce z domova a volné pracovní doby.

!!! Bohužel, tato pozice je už obsazena. Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova !!!

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro asistentky, najdete v této kategorii.

Náplň práce:

  • administrativní podpora společnosti,
  • koordinace schůzek, konferenčních hovorů a firemních událostí,
  • sestavování a aktualizace interních dokumentů,
  • optimalizace procesů,
  • příprava prezentací a podkladů,
  • komunikace s jednotlivými týmy,
  • plnění dalších administrativních úkolů.

  • vysokoškolské vzdělání nebo alespoň 3 roky zkušenosti na obdobné pozici,
  • výbornou znalost českého jazyka,
  • umět domluvit se v anglickém jazyce,
  • zvládat práci v MS Office (Word, Excel, Powerpoint) a v dalších kancelářských nástrojích.
  • spolehlivost,
  • samostatnost,
  • výborné organizační schopnosti – umět si zorganizovat práci,
  • komunikativnost,
  • ochotu učit se nové věci.

Nabízejí:

  • práci na HPP,
  • pohyblivou pracovní dobu s možností práce z domova,
  • firemní notebook a telefon,
  • možnost realizovat své nápady,
  • jazykové kurzy,
  • další benefity firmy – příspěvky na penzijní připojištění, sport a dopravu, občerstvení a stravenkový paušál, 5 týdnů dovoleno a podobně.

Nabídka je platná do 10.01.2024 nebo do smazání původního inzerátu.

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.