Přivýdělek z domova s němčinou – nabídka práce

Jste komunikativní osobnost? Máte obchodního ducha, tah na branku, nebojíte se zvednout telefon a úspěšně se domluvíte i v němčině? Pokud jste si na vše odpověděli kladně, a navíc by se vám hodil přivýdělek ke studiu nebo jiné práci, můžete zkusit své štěstí. Společnost BePositive s.r.o., která se zabývá vývojem webů a aplikací, hledá do svého týmu novou kolegyni / kolegu na práci v projektu zaměřeného na studenty. Náplní práce bude komunikace s klienty po telefonu nebo e-mailu (někdy také osobně), vše z pohodlí domova.

Náplň práce:

  • překládání textů z němčiny do češtiny a obrácené,
  • telefonování v německém jazyce,
  • osobní setkání s klienty a komunikace v němčině,
  • péče o emailovou komunikaci,
  • správa sociálních sítí,
  • reagovat na recenze zákazníků,
  • komunikovat se členy týmu.

Požadují:

  • výbornou znalost německého jazyka (verbální i písemnou),
  • zkušenosti s prací se sociálními sítěmi.

Osobnostní předpoklady:

  • flexibilita,
  • výborné komunikační schopnosti,
  • akční přístup k práci.

Nabízejí:

  • mladý kolektiv,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • možnost pracovat z pohodlí domova,
  • možnost zdokonalovat se v německém jazyce,
  • nové zkušenosti v online podnikání.

Více informací a kontakt najdete na stránce:
www.fajn-brigady.cz/brigady/administrativa/2970060-privydelek-z-domu-s-nemcinou/.

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

!!! Tato nabídka již není aktuální !!!

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.