Přidávání produktů do e-shopů – nabídka práce

Mezinárodní společnost podnikající v oblasti e-commerce hledá do svého týmu rodilé mluvčí nebo kolegy se znalostí na úrovni rodilého mluvčího následujících jazyků: němčina, španělština, portugalština, italština, francouzština, dánština, švédština, bulharština, řečtina nebo nizozemština. Jedná se o vkládání popisů produktů na e-shop, čili jde o nenáročnou práci, kterou budete vykonávat 100% z domova, nebo odkudkoliv vám to přijde milé. Pokud se vám nabídka líbí a víte, že sebekázeň vám nechybí, kontaktujte společnost.

Jedná se o plnohodnotnou práci na dálku, tedy z domova, domácí kanceláře nebo jiného vlastního prostoru uzpůsobeného pro práci.

Náplň práce:

  • přidávání produktů do internetových obchodů,
  • psaní produktových názvů a popisků,
  • práce se Shopify,
  • komunikace s kolegy přes chat a videokonferenci.

Požadují:

  • výbornou češtinu,
  • znalost jednoho z následujících jazyků: němčina, španělština, portugalština, italština, francouzština, dánština, švédština, bulharština, řečtina nebo nizozemština na úrovni rodilého mluvčího,
  • najít si na práci alespoň 6 hodin denně,
  • umět se orientovat na internetu – vyhledávat a podobně,
  • umět rychle psát.

Osobnostní předpoklady:

  • zodpovědnost,
  • schopnost dodržovat termíny.

Nabízejí:

  • 100% home office (možnost práce odkudkoliv)
  • pružnou pracovní dobu. Pracujete, kdy chcete,
  • zaškolení,
  • práci na živnost,
  • dlouhodobou spolupráci (produkty potřebují přidávat nepřetržitě),
  • plat 130 – 200 Kč / hodina.

Nabídka je platná do 10.06.2021

Více informací najdete na stránce:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro správce e-shopů, najdete v této kategorii.