Externí textař na psaní popisů k produktům – nabídka práce

Je vaším snem pracovat z pohodlí domova, případně z kavárny či pláže? Pokud se zajímáte o elektroniku, máte výbornou češtinu a dokážete napsat text, který osloví zákazníka, pak vám ho možná splní portál czc.cz. Ten hledá aktuálně do svého týmu externího textaře, který jim pomůže primárně s tvorbou textů pro emailové kampaně a s psaním krátkých popisů k produktům. Pokud se zajímáte i o online marketing, máte velkou výhodu.

Náplň práce:

  • psaní textů pro emailové kampaně – newslettery,
  • psaní krátkých popisů k produktům,
  • v případě spokojenosti i další aktivity.

Požadují:

  • zájem o online marketing,
  • schopnost oslovit zákazníka textem,
  • výbornou znalost gramatiky a stylistiky,
  • zájem a přehled v elektronice.

Výhodou:

  • zkušenost s platformou na odesílání mailů.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • spolehlivost.

  • možnost učit se od těch nejlepších a získat nové zkušenosti,
  • práci odkudkoliv – z domova, pláže, kavárny,
  • odměnu podle výkonu.

Nabídka je platná do 10.06.2021

Více informací a kontakt na firmu najdete na stránce:

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro textaře, najdete v této kategorii.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.