PPC specialista pro marketingovou agenturu – nabídka práce

Marketingová agentura zaměřující se vždy na komplexní marketing vyhlašuje pátrání po novém kolegovi / specialistu na PPC. Jestli víš, co znamená ROI, PNO a ani další KPI z online marketingu ti nejsou cizí, máš navíc zkušenosti s nastavováním a správou výkonnostních kampaní a jsi analytický typ, pak se určitě přihlas na pozici, kterou momentálně obsazuje malá, ale dynamicky se rozvíjející firma Brightbox s. r. o. Kanceláře mají na Vinohradech, ale nabízí i možnost home office.

Náplň práce:

  • nastavování reklamních kampaní na kanálech jako je Facebook, Instagram, Google Ads a Seznam Sklik,
  • vyhodnocování a optimalizace kampaní.

  • zkušenosti s nastavováním a správou výkonnostních kampaní,
  • znalost Google Analytics,
  • 2 roky praxe na obdobné pozici,
  • pro komunikaci používají Skype a Google Drive.

Osobnostní předpoklady:

  • analytický typ člověka,
  • organizační schopnosti,
  • samostatnost,
  • zodpovědnost.

Nabízejí:

  • home office (možnost práce z domova),
  • práci v prostředí dynamicky rostoucí firmy,
  • flexibilní pracovní dobu.

Nabídka je platná do 06.08.2020

Více informací najdeš na stránce: https://www.startupjobs.cz/nabidka/24629/ppc-specialista

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu. Více info zde.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro PPC specialisty, najdete v této kategorii.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.