Online marketér na 100% home office – nabídka práce

Zavedená společnost El Nino Parfum expanduje a hledá kolegy, kteří vládnou maďarským jazykem – slovem i písmem. Úroveň ideálně rodilý mluvčí s výbornou češtinou nebo slovenštinou, případně obráceně. Máte-li chuť zúčastnit se nového, ale již známého, začátku, být součástí moderního marketingového týmu a rozvíjet svoje dovednosti, určitě odpovězte na inzerát. Místo výkonu práce ani pracovní doba není důležitá. Vše záleží na domluvě a možnost 100% home office je jistá. Odměna – 20 000 – 30 000 Kč/měsíc.

Náplň práce:

  • překládání textů na webové stránce, překlady newsletterů,
  • spolupráce s ostatními kolegy z marketingu,
  • správu e-shopu a sociálních sítích,
  • komunikaci se zákazníky na sociálních sítích.

Požadují:

  • výbornou znalost maďarského jazyka (hovorově i písemně),
  • schopnost napsat kvalitní článek v maďarštině,
  • výbornou znalost českého nebo slovenského jazyka,
  • znalost programů MS Office – Word, Excel.

Osobnostní předpoklady:

  • spolehlivost,
  • dodržování termínů.

Nabízejí:

  • práci na zajímavém projektu v beauty byznysu,
  • práci na ŽL, dohodu či hlavní pracovní poměr,
  • práci z pohodlí home office,
  • vysokou flexibilitu,
  • možnost rozvíjet svoje dovednosti a vzdělávat se,
  • další benefity finančního a nefinančního charakteru – příspěvky na bazén, posilovnu a podobně.

Nabídka je platná do 07.08.2020

Více informací o nabídce a kontakt najdete na:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Další zajímavé nabídky v oblasti online marketingu naleznete v kategorii – volná pracovní místa a brigády pro marketéry.

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.