PPC specialista na Google a Facebook Ads – nabídka práce

Říkají vám něco pojmy jako bounce rate, konverzní poměr, XML feed, Google Shopping, Mergado? Máte již zkušenosti s nastavováním reklamních kampaní na Google Ads či Facebook Ads? Pokud jste k tomu spolehlivá a zodpovědná osoba s férovým jednáním a dokážete plnit dohodnuté termíny na 100%, pak se ozvěte této firmě, která hledá schopného PPC specialistu. Za hodinu práce nabízejí docela slušný výdělek. Vhodné i pro junior PPC specialisty.

Náplň práce:

  • příprava nových reklamních kampaní,
  • vyhodnocování stávajících kampaní,
  • optimalizace výkonu kampaní,
  • reporting.

Požadují:

  • ochotu pracovat alespoň 20 hodin měsíčně,
  • být k dispozici do 24 hod.,
  • dodržovat termíny,
  • férové jednání,
  • znalost Google Ads, Sklik, Facebook Ads, Google Analytics, Heureka …,
  • umět pracovat s Google sheet či Excel.

Osobnostní předpoklady:

  • spolehlivost,
  • samostatnost.

Nabízejí:

  • podporu a mentoring,
  • možnost spolupráce na fakturu,
  • práci z domu,
  • výdělek 450 až 600 Kč / hod.

Více informací a kontakt najdete na stránce:

Nabídka je platná do 20.08.2021 nebo do smazání původního inzerátu.

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro PPC specialisty, najdete v této kategorii.

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.