Práce s weby a sociálními sítěmi – nabídka práce pro OZP

Máte již zkušenosti se zpracováním článků, případně máte alespoň základní povědomí o psaní článků? V marketingovém týmu společnosti sales24, s.r.o. mají prázdnou židli pro nadšence sociálních sítí s kreativní duší. Práce na zkrácený úvazek, 100% práce z domu, ale také možnost pracovat v kanceláři firmy. Pokud jste samostatná a spolehlivá osoba s handicapem (patříte do OZP), pak neváhejte kontaktovat společnost. Firma vám nabízí za hodinu práce 145 Kč. Celá ČR.

Náplň práce:

  • tvorba článků – psát o tom co se u nás děje,
  • přidávání fotografií na web a sociální sítě.

Požadují:

  • být nadšencem do sociálních sítí,
  • zkušenost s novinařinou,
  • znalost práce na PC, umět pracovat i s grafickými programy na úpravu fotek.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • spolehlivost,
  • plnění termínů.

Nabízejí:

  • možnost 100% práce z domova,
  • skvělý kolektiv v případě, že se rozhodnete pracovat na pobočce firmy,
  • práci na částečný úvazek,
  • plat 145 Kč / hod.,
  • další zajímavé benefity.

Více informací a kontakt najdete na stránce:

Nabídka je platná do 20.08.2021 nebo do smazání původního inzerátu.

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.