Parťák pro marketing – nabídka práce

Firma Kaskara se zabývá podporou podnikatelů a krizovým managementem. Firma aktuálně hledá do svého týmu parťáka pro marketing, někoho, kdo umí pracovat s Business Managerem a má za sebou nějaké kampaně. Ideálně má cit pro copy, umí gramatiku a má základní znalosti marketingu. Náplní vaší práce bude především tvorba obsahu pro webové stránky a práce s Business Managerem. Orientace ve WordPressu a v Google Analytics je výhodou. Vhodné i pro studenty a maminky na MD.

Náplň práce:

  • práce s Business Managerem,
  • tvorba obsahu pro webové stránky.

Požadují:

  • kreativní myšlení,
  • orientaci v tom, co děláte,
  • cit pro copy,
  • ovládat gramatiku,
  • mít základní znalosti marketingu,
  • orientace ve WP a v GA je výhodou.

Osobnostní předpoklady:

  • energii,
  • zapojení,
  • zápal pro téma „podnikání a managementu“,
  • chuť zkoušet nové věci.

Nabízejí:

  • flexibilní pracovní dobu,
  • práce z domova,
  • spolupráce dle domluvy,
  • možnost získat praktické zkušenosti,
  • získání kontaktů a rozvoje.

Pokud vás tato nabídka zaujala, pište na email luci@kaskara.cz. Prosím, před kontaktováním se podívejte se na web: www.kaskara.cz, spolupracovat chtějí pouze s těmi, kteří mají zápal pro dané téma.

Nabídka je platná do 30.09.2022.

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.