Korektura produktových popisů pro Alza.sk – nabídka práce

Mluvíte plynně slovensky, baví vás pracovat s textem a hledáte si přivýdělek z domova? Pokud ano, jste přesně ten/ta, koho hledá známý e-shop Alza.sk. Náplní práce bude korektura produktových popisů a práce s textem. Práce je naplno z domova, je nutné mít vlastní živnostenský list, pracovní doba je flexibilní, záleží na vás, kdy vám vyhovuje pracovat (ráno, odpoledne, v noci), ale je nutné pracovat min. 15 hodin týdně, horní hranice není stanovena. Dvě volná místa.

Očekávají výbornou znalost slovenštiny, spolehlivost a pečlivost.

Náplň práce:

  • korektura automaticky přeložených popisů,
  • práce v interním systému,
  • copywriting popisů,
  • práce s textem.

Požadují:

  • výbornou znalost slovenského jazyka,
  • vlastní počítač, internet,
  • živnostenský list.

Výhodou:

  • orientace v HTML, zkušeností s copywritingem, překlady či SEO.

Osobnostní předpoklady:

  • pečlivost
  • spolehlivost,
  • cit pro detail.

Nabízejí:

  • 100% homeoffice (práci z domova),
  • podporu týmu,
  • možnost získat hodnotné zkušenosti a dovednosti s prací s textem,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • minimálně 15 h/týdně,
  • 150 Kč/hod.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 07.09.2022 nebo do smazání původního inzerátu.

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.