Obsahový editor a specialista na sociální sítě – nabídka práce

Zajímavá příležitost především pro vysokoškolské studenty nebo absolventy, ale také pro maminky na MD či OZP uchazeče. Mladá mediální agentura Freestyle Media s.r.o. přijme do svého kolektivu kreativního člověka, který se zajímá o online prostředí, na sociálních sítích je jako ryba ve vodě a bydlí v Pardubicích a okolí. Na starosti bude mít tvorbu obsahu pro sociální sítě, editování článků a další zajímavé činnosti.

Náplň práce:

  • tvorba obsahu na sociální sítě – vyhledávání novinek, správa obsahu, vytváření zajímavých příspěvků pro cílovou skupinu. Nevyhnete se ani pravidelné analýze uživatelských údajů a vyhodnocování klíčových parametrů potřebných k vylepšení obsahu.
  • editování článků – budete vytvářet nebo editovat redakční a reklamní články.
  • vyhledávání na internetu – vyhledávat aktuální témata, práce se zahraničními zdroji.
  • koordinace a vedení týmu redaktorů – zadávání práce, příprava podkladů pro zpracování článků
  • evidence a plánování článků a příspěvků.

Požadují:

  • mít sociální sítě v malíčku,
  • mladý člověk 20 – 30 let se zájmem o média / marketing a ideálně s nějakými zkušenostmi,
  • výbornou znalost gramatiky a stylistiky,
  • skvělý písemný projev, schopnost zaujmout svými články,
  • bydliště Pardubice a okolí – nutnost dojíždět do kanceláře 1-2x týdně.

Výhodou:

  • základní znalost copywritingu a SEO,
  • znalost online prostředí,
  • orientace v aktuálních trendech,
  • znalost WordPressu,
  • práce s analytickými nástroji.

Osobnostní předpoklady:

  • kreativita,
  • proaktivní přístup k práci,
  • dobré komunikační schopnosti.

  • možnost podílet se na rozvoji projektů v online prostředí,
  • možnost zdokonalovat se ve své profesi,
  • přátelský kolektiv,
  • práci na DPP či živnost,
  • práci z pohodlí domova – 3 až 4x týdně,
  • plat 160 až 200 Kč / hod. + motivační složku.

Více informací a kontakt na firmu najdete na stránce:

Nabídka je platná do 18.09.2021 nebo do smazání původního inzerátu.

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.